TOP 7 videoklipů týdne (61.)

Vydáno 17.11.2015 | autor: David Stoklas

Listopad se přehoupl do druhé půlky a opět tu máme zajímavé videoklipy. Tři sestry mají rádi pivo, David Guetta zase hazard a Ghost of You psychedelii. Své vizuály představili ještě Thom Artway, Paulie Garand, Rudimental nebo slovenští Billy Barman.

TOP 7 videoklipů týdne (61.) Thom Artway chystá debutovou desku

GHOST OF YOU VZÝVAJÍ DUCHY LESA

Brněnská kapela se v novém klipu rozhodla pro tajuplný druidský rituál. Uprostřed nedotčené přírody se objevují postavy s jasným mystickým původem. Psychedelická a nakřápla skladba Hermaphrodite tak dostala vizuál, jenž dokonale dokresluje její rozervanost a tajemnost.

Po třech letech existence a spoustě úspěchů na kontě přišel čas, aby Ghost Of You konečně vydali debutovou desku s názvem Glacier And The City. Jejich psychedelický pop můžete naživo zakusit 23. listopadu v Praze na Overtone festivalu.

Ghost Of You interview: Má fetiš smysl? Za nás určitě!RUDIMENTAL UKAZUJÍ PODSTATU LIDSTVÍ

Lidé jsou různorodí. A onu pověstnou diverzitu ukazují Rudimental v novém klipu ke skladbě Lay It All On Me. Černobílý snímek ukazuje člověka jako umělce, milovníka, ale i jako zloducha a nepoučitelného hlupáka, který stále opakuje stejné chyby.

Skladba Lay It All On Me, na které se objevil hlas známého britského písničkáře Eda Sheerana, pochází z aktuální desky We The Generation, jež poměrně nedávno vyšla. Drum'n'bassová formace má na kontě zatím alba dvě.DAVID GUETTA V ŘÍŠI HAZARDU

Ruku na srdce: Francouz David Guetta neoplývá bůhvíjakým DJským umem. To však nelze říct o tvorbě klipů. V tom nejnovějším se vydáváme do pompézního casina. Ženy, hazard, alkohol a pořádná porce napětí. Vyjde Guettovi jeho riskantní sázka?

David Guetta vydal desku Listen minulý rok. Teď se jeho poslední nahrávka dočká reedice, kde staré skladby oblékl do trochu jiného tanečního kabátku. Album s příznačným názvem Listen Again vyjde do konce listopadu.TŘI SESTRY SPOLÉHAJÍ NA KLASIKU – ALKOHOL A PRSA!

Stýská se vám po létu? Vzpomeňme na jeho krásu s novým videoklipem z dílny kapely Tři Sestry. Záběry z narvaných koncertů doplňují klasickým příběhem pijana, který řeší dilema, jestli navštívit kamarády v hospodě, nebo být hodný a poslouchat přísnou ženu.

Tři sestry oslaví společně s formací Krucipüsk narozeniny. O jejich třicetinách jste už zajisté slyšeli, neboť poctivě slaví už celé léto. Turné s názvem Radegast Tour 2015 začalo 16. listopadu v Kladně. Navštíví ještě například Ostravu, Zlín nebo Hradec Králové.

Tři sestry obléknou dresy a zahrají si hokejovou Extraligu. Stát proti nim bude i HašekINTIMNÍ POUŤ BILLY BARMAN


Slovenští Billy Barman se vydali na pouť. Emotivní a intimní snímek popisuje hledání něčeho nedosažitelného a zároveň tak blízkého. Skladba Mladým chýba vojna je díky svým šesti minutám nejdelším songem, který prý kdy kapela složila.

Nový singl je předzvěstí příchodu nové desky. Na té momentálně poctivě pracují. V pořadí třetího alba bychom se měli dočkat v průběhu příštího roku.PAULIE GARAND RAPUJE VE VETERÁNOVI

Stará auta mají své kouzlo a ani to nemusí být žádná limuzína. Stará Škoda ověnčená zářivým leskem bohatě stačí. Autoveteránům podlehl i liberecký rapper Paulie Garand a v jednom takovém povozili i Martina Svátka, který v novém klipu hostuje.

Singl Boomerang předznamenává novou desku dvojky Paulie Garand a KennyRough, jež ponese stejný název - tedy Boomerang. Nedočkavci si ji mohou už nyní předobjednat na Garandově oficiálním webu. Vyjde 20. listopadu.

TOP 6 videoklipů týdne (57.)THOM ARTWAY COVERUJE BOBA DYLANA

Folkař Thom Artway vyrazil na kopec nad Hradčany a vzal si s sebou jen kytaru a plán zcoverovat jeden z hitů Boba Dylana. Co chtít víc? Nádherná Praha v kombinaci s Thomovým hlasem a upřímností, se kterou noří prsty do kytarových strun, jsou esencí pohody a krásy.

Thom Artway je sympaťák, kterému k uhranutí publika stačí jen jeho kytara a charisma. Během příštího roku bychom se měli dočkat jeho debutového alba. První singl I Have No Inspiration už jste z rádií určitě zaslechli.

text: David Stoklas

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít