TOP 7 videoklipů týdne (91.): David Guetta má fotbalovou hymnu, PJ Harvey odjela do Afghánistánu

Vydáno 14.06.2016 | autor: David Stoklas

Fotbalový šampionát EURO 2016 se promítl i do hudební branže, oficiální hymnu k němu i s klipem představil David Guetta. To Selena Gomez ukazuje těžký život celebrity a PJ Harvey drsnou krásu Afghánistánu. Přispěli i Paulie Garand, Schoolboy Q, MNEK nebo Justin Bieber

TOP 7 videoklipů týdne (91.): David Guetta má fotbalovou hymnu, PJ Harvey odjela do Afghánistánu Paulie Garand, KennyRough a Jakub Děkan připravili na léto klip, kde je sníh

DAVID GUETTA A ZARA LARSSON ŽIJÍ FOTBALEM

Se začátkem největší fotbalové události tohoto roku se dalo očekávat, že spousta umělců bude tomuto sportovnímu klání věnovat svoji tvorbu. Pozadu nezůstal DJ a producent David Guetta, který se v oficiální hymně šampionátu spřáhl se zpěvačkou Zarou Larsson. Společně představují videoklip zasvěcený tomuto asi nejpopulárnějšímu sportu. V záběrech vidíme jak profesionály, tak i malé kluky, pro které není hra zdrojem miliónů, ale pouze zábava.

vložte odkaz, text nemažte

SELENA GOMEZ V ZÁŘI FOTOGRAFICKÉHO BLESKU

Pro tak obletovanou celebritu, jako je Selena Gomez, znamená focení pro všemožné magazíny naprostou rutinu. Tu teď prezentuje v novém videoklipu, který doprovází song Kill Em With Kindness. Je z její poslední desky s názvem Revival. S tímto albem je momentálně na našlapaném turné, které odstartovalo 6. května v Los Angeles. Selena poprvé přijede i do České republiky. Vystoupí 24. října v pražské O2 areně.

Selena Gomez se chystá na první koncert v České republice

SCHOOLBOY Q ŘÁDÍ S KANYE WESTEM

Quincy Matthew Hanley alias Schoolboy Q debutoval už před pěti lety a za tu dobu si stihl na americké rappové scéně vydobýt docela slušnou pověst. Jeho nový singl s názvem THat Part opepřil rapper, génius a manžel Kim Kardashian Kanye West. Společně řádí ve videoklipu, který sice sleduje klasické schéma hiphopové tvorby, nicméně má parádní drive a díky tanečním kreacím působí energicky a svěže!

RECENZE: Jmenuj génia, který není šílený. Kanye West to určitě není

PAULIE GARAND VZÝVÁ LIBEREC

Že je Paulie Garand hrdý liberecký patriot, nemá cenu dlouze připomínat. Svému městu totiž věnoval další skladbu a během natáčení videoklipu k ní ukázal jeho dominanty. Nechybí tak záběry z Ještědu nebo fotbalového stadionu klubu Slovan Liberec. Zajímavostí je, že i když se blíží léto, v klipu vidíme sníh. Song L.B.C., v němž pěvecky přispěl i Jakub Děkan, je k nalezení na Paulieho poslední desce, jež nese název Boomerang. Mělo by se údajně jednat o poslední singl z alba, na léto už dvojka Paulie Garand - KennyRough chystá nový videosingl. 

DO AFGHÁNISTÁNU S PJ HARVEY

Britská zpěvačka a skladatelka PJ Harvey se v novém klipu rozhodla ukázat krásy nehostinného Afghánistánu. Za posledních několik desetiletí se stala tato arabská země cílem mnoha vojenských konfliktů. Jak ukazuje videoklip, lidé tu jsou přesto milí, pohostinní, ale hlavně houževnatí a po tolika zkušenostech je patrně jen tak něco nerozhodí. PJ Harvey letos vydala po pěti letech album s názvem The Hope Six Demoliton Project, kde je k nalezení i skladba The Golden Monkey.

OCHUTNÁVKA Z TOUR JUSTINA BIEBERA

České fanynky se letos konečně dočkají svého idolu. Milovaný i nenáviděný Justin Bieber, který se už dlouho snaží, aby ho hudební svět začal brát vážně (a poslední dobou mu to celkem vychází), přijede letos na podzim do Prahy. Vystoupí 12. listopadu v pražské O2 areně v rámci své světové šňůry Purpose World Tour. Zatím si můžete vychutnat jeho povedený klip, kde se ukazuje ve své nejpřirozenější podobě - na skejtu a na pódiu před rozjásanými davy.

Bono jako h*vno, Justin Bieber s rozdrcenou hlavou: TOP 10 hudebníků, ze kterých si utahovali v South Parku

MNEK A JEHO BOLAVÉ SRDCE

Skladba s názvem At Night (I Think About You) je o nespavosti. O tom, jak někoho máte tak moc rádi, že vám to ani nedovolí usnout. MNEK na to má jednoduchý recept a takový stav prostě vytančí. Jeho klip tak dostává energický náboj a potěší oko mnoha příznivců moderního tance. Některé kreace jsou možná natolik šílené, že spíš než tanec připomínají epileptický záchvat.

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít