TOP 7 videoklipů týdne (92.): Biffy Clyro dávají průchod živočišnu, Red Hot Chili Peppers řádí na skateboardech

Vydáno 21.06.2016 | autor: David Stoklas

Aktuální výběr klipů ovládly kytary! Red Hot Chili Peppers jako skejťáci, Royal Republic si umějí užívat života a Good Charlotte jsou na divokém roadtripu. Z českých interpretů se nám připomněli Janek Ledecký, Dirty Blondes nebo písničkář Kristian.

TOP 7 videoklipů týdne (92.): Biffy Clyro dávají průchod živočišnu, Red Hot Chili Peppers řádí na skateboardech Biffy Clyro jsou i v novém klipu živočišní

POŽITKÁŘI ROYAL REPUBLIC

Hrdina nového klipu švédské kapely Royal Republic si umí život vychutnávat plnými doušky. Víno pije po litrech, svoji ženu miluje, jak jen to jde, a úplně nejlepší je, když sedí na motorce, která spokojeně pobrumlává, zatímco se řítí lesnatou krajinou. Těžko budeme hledat něco pohodovějšího! Royal Republic opět navštíví Česko. Slyšet je můžete na festivalu Rock for People, jenž se bude konat 3. až 5. července v Hradci Králové.

Další hvězdy Rock for People: The Offspring a Enter Shikari

NA SKEJTU S RED HOT CHILI PEPPERS

Červené papričky jsou zpátky a pálí pořád stejně! Nyní se Red Hoti tasili i s videoklipem k singlu Dark Necessities. Vydáváme se v něm mezi holky, co rády brázdí ulice na skateboardech. Je to už pět let, co Red Hot Chili Peppers naposledy řádili ve studiu. Minulý týden po této dlouhé době vyšla jejich jedenáctá řadovka s názvem The Getaway, kterou přijedou představit 4. září do pražské O2 areny.

RECENZE: Red Hot Chili Peppers vypráví o svých temných potřebách

GOOD CHARLOTTE BLOUDÍ V POUŠTI

Kapelní karavan bloudí po zapadlé cestě kdesi v americké poušti. Členům Good Charlotte to ale vůbec nevadí, protože je to parta nespoutaných šílenců, kterým slova jako nuda, opatrnost a zodpovědnost neříkají zhola nic. Hrají bowling na benzince nebo si dají partičku pokeru s protihráči z nafukovacích balonků. Fantazii se očividně meze nekladou a docela nás zajímá, jak ten jejich roadtrip skončí.

vložte odkaz, text nemažte

DIRTY BLONDES V TAJEMNÉM BLUDIŠTI

Pražská tlupa je na české klubové scéně už dost známým jménem. Po změně na postu bubeníka tlačí dál svůj divoký a řízný rock! V novém klipu vyšlou svoji frontmanku do děsivého bludiště. Těžko říci, co číhá na jeho konci. Jisté ale je, že Dirty Blondes si už za čtrnáct dní zahrají na Mystic Sk8 Cupu, kde budou sdílet pódium s jejich oblíbenci z Velké Británie The Subways.

KRISTIAN POČÍTÁ DO PĚTI VE VÍDNI

Mladý písničkář, říkající se Kristian, se za natáčením materiálu pro svůj videoklip ke skladbě 1 2 3 4 5 vydal do rakouské metropole. Paradoxně Vídeň moc nezná, ale prý tak při nahrávání bylo o něco víc dobrodružství. Studiové album se prozatím nechystá, neboť Kristian nechce nic uspěchat. Kdyby ho prý strašilo zakroužkované datum v kalendáři, výsledek by pak vlivem shonu za moc nestál.

ZVÍŘECÍ STYL BIFFY CLYRO

Je to pár týdnů, co se skotská trojice Biffy Clyro opět rozhodla poškádlit české fanoušky. Jejich koncert v pražské Lucerně byl jako vždy neskutečný zážitek. Po vystoupení se navíc nebáli jít za svými příznivci a podepsali jim snad vše, co se dalo. Teď navíc pustili ven černobílý klip k singlu Animal Style. Jinak než živočišně to Biffy Clyro snad ani neumí! Už zanedlouho se dočkáme jejich další desky. Album s názvem Ellipsis vyjde už 8. července!

Biffy Clyro interview: Jsme kapela, která funguje v trilogiích

MILOSTNÉ PLETKY JANKA LEDECKÉHO

Janek Ledecký netroškařil a svůj nový klip letěl natáčet do italských Benátek. Jedno z nejromantičtějších měst na světě se tak stalo svědkem milostného příběhu, v němž hlavní role dvou tajných agentů ztvárnili sám Janek Ledecký po boku slovenské herečky Silvie Šuvadové. Spíš než hudební klip tak snímek režiséra Tomáše Krejčího trochu připomíná film ve stylu Jamese Bonda.

Témata: Biffy Clyro, Red Hot Chili Peppers, Good Charlotte, Royal Republic, Janek Ledecký, Dirty Blondes, Kristian, klipy týdne

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít