TOP 7 videoklipů týdne: Perutě mají první duet, Ewa Farna oznámila těhotenství

Vydáno 05.03.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Po více než šesti letech hlásí návrat Jonas Brothers, kteří s novinkou Sucker hned zaútočili na přední příčky hitparád. Své fanoušky v minulém týdnu potěšila také Ewa Farna, jež klipem oznámila radostnou zprávu. A o nová videa se podělili i Perutě a Eirik. Ze zahraničních hvězd přispěly Selena Gomez, Cardi B i Ellie Goulding.

TOP 7 videoklipů týdne: Perutě mají první duet, Ewa Farna oznámila těhotenství TOP 7 videoklipů týdne: Perutě mají první duet, Ewa Farna oznámila těhotenství


Jonas Brothers se vracejí s hitovkou Sucker

Fanoušci Jonas Brothers si mysleli, že kapelu už nikdy neuvidí pohromadě. Šest let od svého rozpadu však boyband hlásí návrat na scénu, a to ve velkém stylu. Pouhých čtyřiadvacet hodin od vydání klipu k singlu Sucker zhlédlo video více než 20 milionů lidí a píseň se stala nejpřehrávanější na Spotify. Ve vizuální podobě songu to však nebylo mužské trio, které zazářilo. Naopak - příznivci skupiny nemohli odtrhnout oči od partnerek bratrů, které si video naprosto podmanily.

Jonas Brothers: cukrový rock počtvrté


Ewa Farna
oznámila v novince své těhotenství

Ewa Farna se s fanoušky podělila o duet Ta o nás, který i s klipem pouštěla už předloni hostům na své svatbě. Video k romantické písni se rozhodla s manželem Martinem Chobotem poskládat ze záběrů z jejich vyrůstání naplněného hudbou. Závěr klipu pak tvoří aktuální záběry, kterými vyslala Farna do světa krásnou novinu - s manželem očekávají potomka.

VIDEO: Ewa Farna v novince Málo se známe oslavuje různorodost

 


Skupina Perutě nahrála svůj historicky první duet

S novinkou přichází také skupina Perutě, která vůbec poprvé ve své historii nahrála duet. Píseň Spolu/Sami se zpěvákem Milanem Peroutkou nazpívala YouTuberka Shopaholic Nicol. K romantické baladě o odchodu milované osoby vznikl také velmi emotivní videoklip, jehož záběry se z velké části natáčely v zasněženém Liberci.

Perutě interview: Nejvíc na nás paří naše manažerka

 


Eirik nazpíval lyžařskou baladu

Eirik vydává po několika měsících nový videoklip, tentokrát k písni Lyžařská balada Šacberk. K jejímu napsání zpěváka oslovil přímo provozovatel sjezdovky, Pavel Havlíček. "Text je o amatérském lyžování. Je o tom, že přestože někdo lyžovat neumí, může si na sjezdovce užít kopec srandy. Jde o veselou písničku pro všechny (ne)lyžaře," prozradil Eirik. Za kameru se opět postavil Dominik Jirovský.


Ellie Goulding v černobílé smyslnosti

Černobílý klip Flux předznamenává čtvrtou řadovku Ellie Goulding. Zpěvačka sama téma této pomalejší skladby popisuje takto: "Je o někom, s kým jste skoro skončili." Klip je plný smyslných záběrů Ellie, která se tentokrát nebála ukázat o hodně víc.


Cardi B a Bruno Mars tančí v bufáči

Šestadvacetiletá zpěvačka a rapperka má povedený song s Brunem Marsem. Cardi B ho vypustila ven jen pár dní poté, co se do historie Grammy zapsala jako první žena, která získala gramofon za nejlepší rapové album. V klipu se to hemží sexy třpytivými oblečky a užívání si života v pravém hollywoodském stylu.


Selena Gomez nazpívala song k romantickému dojáku 

Mladá zpěvačka nahrála singl k romantickému dramatu Five Feet Apart. Tenhle film se k nám patrně nedostane, jeho klip si ale užít můžete. 

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Jonas Brothers, Ewa Farna, Perutě, Eirik, Ellie Goulding, Selena Gomez, Cardi B, Bruno Mars

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít