TOP 7 videoklipů týdne: Ručně malovaný Sebastian, česky zpívající No Name i padlý anděl Billie Eilish

Vydáno 10.09.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Pochmurné romantické balady, ale také radostné písně. Tak v uplynulém týdnu vypadala přehlídka nových klipů. Zatímco Sebastian novinkou Náš svět oslavuje úspěšnou operaci hlasivek, Miley Cyrus se naopak vyzpívává z rozvodu s manželem. Rozpad vztahu je ústředním motivem také v klipu Lewise Capaldiho. S další tklivou písní se hlásí James Blunt, Billie Eilish si nasadila andělská křídla a Post Malone oblékl brnění. Svou troškou do mlýna přispěli také slovenští No Name.

TOP 7 videoklipů týdne: Ručně malovaný Sebastian, česky zpívající No Name i padlý anděl Billie Eilish TOP 7 videoklipů týdne: Ručně malovaný Sebastian, česky zpívající No Name i padlý anděl Billie Eilish


Sebastian
láká na chystané album originálním klipem

Sebastian zanedlouho vydá své v pořadí druhé studiové album. Než se tak stane, je tady nový singl Náš svět, k němuž natočil opravdu netradiční video. Stojí za ním režisér Jakub Mahdal. Ačkoliv se zprvu může zdát, že jde o animovaný klip, ve skutečnosti je vše pouze ručně malované. Song samotný pojednává o Sebastianově návratu k muzice po operaci hlasivek. "Každý prožívá nějaký svůj boj. Zvládnout ho může být zatraceně složité. Tahle písnička je pro ty, co potřebují dodat naději nebo odvahu," představil interpret skladbu na sociálních stránkách.  

LIVE: Sebastian se v Olomouci vyhříval v odlesku Hvězd

 


Balada Someone You Loved se dočkala svého druhého videa

Za jednu z nejhranějších písní letošního roku bychom jednoznačně mohli označit romantickou baladu Someone You Loved Lewise Capaldiho. Svého prvního klipu se dočkala již před několika měsíci, sám zpěvák si však ve vizuálu nezahrál. To se rozhodl změnit a natočil nové video, v němž už ztvárnil hlavní roli. Oproti původnímu klipu je ten novější možná méně depresivní. Lewis Capaldi v něm dává na odiv pocity, které člověk cítí po rozchodu. Naživo ho uvidíme 7. listopadu v pražském SaSaZu.

 


Miley Cyrus
se vyzpívává z rozchodu s Liamem Hemsworthem

Miley Cyrus s manželem Liamem Hemsworthem nedávno překvapili svět svou zprávou o rozvodu, z nějž se zpěvačka následně vyzpívala v písni Slide Away. K ní teď vznikl také klip. Miley se v něm nachází v klubu, kde se všichni kromě ní baví. Částečně se video odehrává také v bazénu, v němž kromě lahví od alkoholu vidíme také utopenou kartu - srdcovou desítku. Ta má reprezentovat deset let vztahu Cyrus a Hemswortha.

RECENZE: Miley Cyrus si na desce Younger Now dopisuje svou pohádku

 


No Name
představili česky zpívanou píseň

S videem se hlásí také slovenská skupina No Name, která svou novinku nazpívala v českém jazyce. Zazní totiž ve filmu Poslední aristokratka, který režíruje Jiří Vejdělek a jehož premiéra je chystána na konec října. A právě o záběry ze snímku je klip, v němž vidíme kapelu v nahrávacím studiu, obohacen.

No Name potěší fanoušky souhrnným kompletem celé jejich diskografie


James Blunt je zpátky, tentokrát lehce v duchu country

James Blunt se zastaví v Praze 6. března příštího roku k příležitosti turné k nové desce Once Upon a Mind. Pořád píše melancholií protkané srdcebolné songy, čehož je důkazem právě Cold. Zpěvák v klipu leze na horu svlečený do půl těla a na jejím vrcholu ho nakonec zachrání vrtulník. Závěrečný záběr na Blunta vám připomene klip k jeho největšímu hitu You're Beautiful.


Billie Eilish spadla na Zem jako anděl

V srpnu zpěvačka naprosto rozsekala pražskou O2 arenu, nyní znovu připomíná svou debutovou desku. Klip k all the good girl go to hell vypráví příběh padlého anděla na Zem, kterého si zahrála přímo Billie Eilish. Na Zemi ji uvítala koupel v ropě a následně požár všude kolem. Klip nasbíral jen za pár prvních dní přes 40 milionů zhlédnutí na YouTube.

LIVE: Pavouci, jekot a pláč. Billie Eilish poprvé vystoupila v Praze


Post Malone si zahrál chrabrého rytíře

Oblíbenec Ozzyho Osbourna vydává další nový singl. Circles je předzvěstí jeho chystaného alba. Post Malone si ve snímku zahrál odvážného rytíře putujícího krajinou za svou vysněnou dámou. Jak jeho dobrodružná cesta dopadla, zjistíte níže.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Sebastian, Lewis Capaldi, Miley Cyrus, No Name, Billie Eilish, Post Malone, James Blunt

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít