TOP 8 videoklipů týdne: Marek Ztracený točil s Rodenem, Adam Mišík s raperkou Luisou a Nebe si přizvali Přemka Forejta

Vydáno 01.09.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Aktuální videoklipy týdne jsou plné hvězdných spoluprací. Marek Ztracený si na natáčení vizuálu jedné ze svých nejveselejších písní pozval herce Karla Rodena, kapela Nebe známého kuchaře Přemka Forejta s jeho dcerou a Adam Mišík se v rámci svého projektu Hills 97 pustil do spolupráce s raperkou Luisou. Kill The Dandies! vytahují eso z rukávu v podobě hollywoodského herce Stevea Buscemiho. Jan Bendig přichází s coverem písně Bella Ciao a novinku zaznamenali i United Flavour. A hlásíme také nový objevy. Česká scéna se rozrůstá o zpěvačku Ninu, která vyslala do světa energický singl Yellow, a mladého producenta Toma Princeho, jenž zaujal Bena Cristovaa.

TOP 8 videoklipů týdne: Marek Ztracený točil s Rodenem, Adam Mišík s raperkou Luisou a Nebe si přizvali Přemka Forejta TOP 8 videoklipů týdne: Marek Ztracený točil s Rodenem, Adam Mišík s raperkou Luisou a Nebe si přizvali Přemka Forejta


Marek Ztracený
si do videa pozval charismatického Rodena

Svůj nový videoklip se Marek Ztracený rozhodl natočit k písni Když tě život kope do zadku. Hlavní role se v něm ujal Karel Roden, kterého hudebník považuje za největšího herce současnosti. A není divu. Několikanásobný držitel Českého lva vizuál svým charismatem zcela ovládl.

Kapela Nebe natáčela s Přemkem Forejtem

Kapela Nebe přichází s novým singlem Stella, který nahrála o dceři Přemka Forejta. Sám známý šéfkuchař si v písni nejenže sám zazpíval, ale podílel se i se Stellou na natáčení videoklipu, za kterým stojí producent Johny Balcárek a kameraman Martin Švec. V něm otec s dcerou zažívají radosti všedního dne a je z něj znát, jak rádi se mají.

TOP 6 videoklipů týdne: Petr Janda, Nebe nebo Sebastian zpívají o návratu k přírodě, Slza chce být o samotě

Česká scéna vítá zpěvačku Ninu

Česká popová scéna vítá novou tvář. Zpěvačka říkající si Nina vypráví v anglicky zpívané novince Yellow o ženské síle. Energický refrén doplňuje hudebnice tanečními prvky, o které se postarala choreografka Tereza Kvasnovská. Za videem pak stojí Jakub Mahdal hrající mimo jiné v kapele Sebastian. Na svém kontě má například klipy pro Voxela, Adama Ďuricu, Terezu Maškovou nebo Chinaski.

Hills 97 představují píseň Tak trochu high

Hills 97 alias Adam Mišík a producent Enthic vydávají nový videoklip. Jím vizuálně navazují na srpnovou novinku Máma říkala, kterou nahráli s Benem Cristovaem. Na písni Tak trochu high se podílela slovenská raperka Luisa, za klipem pak opět stojí Ondřej Kudyn.

Mladý český producent Tome Prince má song s Benem Cristovao

Zatím docela neznámý domácí producent Tome Prince si na feat do svého songu přizval Bena Cristovaa. Docela nečekaně tak vznikla chytlavá pecka Návyková, která má navíc parádní klip světové produkce. O jeho režii se postaral Jan Strach.

Ben Cristovao vystoupil v rámci Lucerna Music Bar Open Air na pražském Výstavišti

United Flavour v plném nasazení

Roztančený klip servírují United Flavour. Song Cruz We a Cruz pochází z jejich poslední desky Here to Stay, kterou kapela vydala letos na Valentýna. Desku pokřtí 4. listopadu v pražském Lucerna Music Baru. 

Kill The Dandies! povolali hollywoodskou hvězdu Stevea Buscemiho

Indie-rockoví Kill The Dandies plánují nové album, klip k písni Laura je pak první ochutnávkou z něj. Hlavní tváří videa je hollywoodský herec Steve Buscemi, kterého znáte z filmů Con Air, Fargo nebo Big Lebowski. S kapelou se seznámil v Praze, když se byl podívat na koncert v Kasárnách Karlín během pauzy mezi natáčením filmu Nebe, s. r. o.. Režisérem klipu je Šimon Šafránek.

Jan Bendig volá do světa Bella Ciao

Jen několik týdnů po předchozím klipu Kubánka vydává Jan Bendig opět nové video. Bella Ciao je výletem do běžného života na vesnici se vší zábavou a energií. V klipu nejspíš poznáte oblíbeného moderátora České televize Richarda Samka.

 Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Nebe, Nina, Hills 97, Adam Mišík, Marek Ztracený, Jan Bendig, Ben Cristovao, Tome Prince, Steve Buscemi, United Flavour

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít