TOP 8 videoklipů týdne: Marilyn Manson kradl s hercem z The Walking Dead a Timmy White zpívá pro lidi, co se cítí na dně

Vydáno 30.09.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Hudební scéna přinesla v minulém týdnu hned několik zajímavých novinek. Z přehledu iREPORTU zaujme především klip Marilyna Mansona, do kterého si zpěvák přizval herce Romana Reeduseho z The Walking Dead. Videa však představili i čeští interpreti. O tom, že byste se nikdy neměli přestat snažit, zpívá Timmy White, ostravská partička Easy Steps se zase představuje s novým zvukem. A novinku Barvy Země vysílají do světa Marta Jandová s Václavem Noidem Bártou. Ze slovenské scény se hlásí s novým singlem rapper Ego. Skladba se nese v rytmu čardáše a přizval si do ní Bena Cristovaa a Simu. Terapia pak posílá ochutnávku z nového alba. Ze zahraničí k nám kromě novinky Mansona přilétly klipy od Machine Gun Kelly a Chase and Status.

TOP 8 videoklipů týdne: Marilyn Manson kradl s hercem z The Walking Dead a Timmy White zpívá pro lidi, co se cítí na dně TOP 8 videoklipů týdne: Marilyn Manson kradl s hercem z The Walking Dead a Timmy White zpívá pro lidi, co se cítí na dně


Nikdy se nepřestávejte snažit, zpívá Timmy White

Český zpěvák Timmy White na sebe výrazněji upozornil před dvěma lety skladbou Better With You. Jeho aktuální novinkou je píseň Never Stop Trying, kterou se rozhodl věnovat všem lidem, kteří se někdy cítili na dně. Jak totiž v nedávném singlu upozornili i Demi Lovato a Marshmello, je v pohodě nebýt okey. S produkcí videoklipu mladému hudebníkovi pomohli Petr Chudoba s Ondřejem Žatkuliakem, režie se pak ujal Tomáš Martinkovič. Spolu s Whitem si ve vizuálu písně zahrála Julie Lustigová.

Marilyn Manson se prohání ulicemi LA

Album We Are Chaos zpěváka Marilyna Mansona vám iREPORT představil ve své recenzi. Nová studiovka muzikanta je opravdu zdařilá, stejně jako skladba z ní s názvem Don´t Chase The Dead. K ní nyní Manson vydává také vizuál, který režíroval Travis Shinn. V ní zpěvák společně s přítelkyní Lindsay Usich a hercem Norman Reedusem z Walking Dead prohání po loupeži ulicemi Los Angeles.

Ego, Ben Cristovao a Sima v luxusní tancovačce

V balkánském rytmu se nese nový singl Pumpa slovenského rappera Ega. Do tohohle rozhopsaného tracku si přizval Bena Cristovaa i zpěvačku Simu, mezi hosty se mihne YouTuber GoGoMan. Nová Egova deska Egotron vyjde v rámci online distribuce už 1. října o půlnoci.

Easy Steps představují nový zvuk skladbou Mínus Plus

Ostravská partička Easy Steps vydává novinku Mínus Plus, kterou zároveň představuje svůj nový zvuk. Singl stejně jako zbytek chystaného alba produkoval někdejší producent Mandrage Adrián Líška, s kytarovými party pak formaci pomohl Evžen Hofmann z kapely Kryštof, který Easy Steps zároveň poskytl své studio Taurus Records k natočení videoklipu.

Marta Jandová s Václavem Noidem Bártou zpívají o Barvách Země

Zpěvačka Marta Jandová vyrazí v březnu příštího roku s Václavem Noidem Bártou na turné nazvané Barvy Země. Nyní zpěváci vydávají stejnojmenný song, který označili jako oficiální píseň ke šňůře. Název se skládá z titulů jejich posledních alb, která interpreti plánují svým fanouškům představit v živé podobě. V případě Marty Jandové jde o její debutovou desku Barvy, kterou vydala v roce 2018, Václav Noid Bárta zase zahraje songy z alba Zem.

Rocksymphony v Brně spojila rockové evergreeny s orchestrem. Zpívali Noid a Marta Jandová

Slovenská dvojice Terapia představí za pár dní nové album

S novinkovým singlem Nech nás naveky spojí přichází slovenská dvojice Terapia, která vydá už za pár dní svoje stejnojmenné nové album. 

Koukněte do vztahu Machine Gun Kellyho a Megan Fox

Nový hvězdný pár, který šel s pravdou ven oficiálně letos v létě, září už v druhém společném klipu, tentokrát k songu Drunk Face. Machine Gun Kelly a Megan Fox v něm ukazují zákulisí svého vztahu včetně mejdanů, cestování i všeho dalšího. 

Chase and Status vzpomínají na největší párty v londýnském Fabricu

Londýnští drum'n'bassový harcovníci Chase and Status se hlásí s novinkým singlem Engage. Ten je z kompilace RTRN II Fabric, která jim vyjde koncem října. Do klipu použili záběry z osmdesátkových a devadesátkových parties, kterých bylo v legendárním klubu Fabric spousta. V kontextu dnešních událostí působí až lehce nostalgicky.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Timmy White, Marilyn Manson, Easy Steps, Marta Jandová, Václav Noid Bárta, Ben Cristovao, Ego, Sima, Machine Gun Kelly, Terapia, Chase and Status

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít