TOP 8 videoklipů týdne: Pro Siu přichází Santa, Kapitán Demo referuje o televizních estrádách

Vydáno 28.11.2017 | autor: Andrea Štipčáková

Do konce roku zbývá posledních pár týdnů, a tak se umělci předhánějí, kdo přijde se zajímavější novinkou. Mezi domácími interprety boduje Kapitán Demo nebo Xindl X. Ze zahraničí přicházejí třeba Sia, Pink či Passenger

TOP 8 videoklipů týdne: Pro Siu přichází Santa, Kapitán Demo referuje o televizních estrádách TOP 8 videoklipů týdne: Pro Siu přichází Santa, Kapitán Demo referuje o televizních estrádách


Pink
manželkou Channinga Tatuma

50. léta minulého století, kýčovité umění a barevnost - taková slova vystihují nový klip Pink, který natočila k písni Beautiful Trauma. Ta se v jeho úvodu představí jako prášky pobírající a starající se manželka, která neustále jen vaří, pere a uklízí. Její protějšek Channing Tatum se zase celé dny líně válí na gauči. Záhy však jejich zdánlivě dokonalý vztah naruší nečekaná změna. Herec se začne oblékat do ženských šatů, Pink si naopak vyzkouší pánské. V závěru pak zpěvačku uvidíme v latexovém oblečení s růžovou parukou na hlavě laškující se svým svázaným partnerem. Novinku zrežíroval Nick Florez.

RECENZE: Pink na albu Beautiful Trauma plave po proudu dnešního popu, období rebelie má už za sebou

Xindl X natočil živý videoklip

Xindl X se se svým velmi plodným rokem loučí klipem k písni Světlo na konci tunelu. Písničkář jej poskládal ze záběrů natočených během svého koncerty nabitého festivalového léta. Kamera ve videu postupně zabírá zpěváka, členy jeho nové kapely a nezapomíná také na rozezpívané fanoušky. Ti se příští rok mohou těšit na oslavy desetiletého působení Xindla X na české scéně. Během nich Xindl X vydá novou desku a vyrazí na podzimní turné.

 

Siina novinka Santa's Coming For Us je nabitá hvězdami

V novince zpěvačky Siy k písni Santa´s Coming For Us se setkáváme s manželským párem Kristen Bell a Daxem Shepardem, který se snaží své rodině připravit co nejlepší Vánoce. Herečka se pustí do pečení krocana a přípravy štědrovečerní tabule, její protějšek zase zdobí stromeček. V závěru se přítomní dočkají i Santa Clause, jenž se do domu dostane komínem. Všechny pak potěší vánočním dárkem. Skladba je součástí interpretčiny nedávno vydané desky Everyday is Christmas.

 

Eva Burešová zpívá o lásce na dálku

Eva Burešová nezahálela ani v sedmém měsíci těhotenství a k písni Brzy se vrať, která vznikla na podporu projektu Soulies, natočila videoklip. V něm si jejího přítele, který musí na nějaký čas odjet, zahrál zpěvák a herec David Gránský. Aby na ni nezapomněl, věnuje mu Eva na vlakovém nádraží amulet, který ji doprovázel během celého dětství. Skladbu interpretka nahrála jak v českém, tak v anglickém jazyce. V něm se song jmenuje Forever Here.

Kapitán Demo si střílí z české estrády

Až děsivě pravdivý je čtvrtý singl z alba Bezk Klobouku Boss rappera Kapitána Dema. Ten si v něm dělá legraci ze starší, ale i současně generace diváků komerční televize, která se spokojí s absolutním brakem televizní zábavy. Jeho slova dostávají váhu, když jsou v klipu sestříhané záběry zábavných pořadů, které všichni moc dobře známe. A lhali bychom, kdybychom tvrdili, že jsme se u nich v minulosti nezasmáli. Jeho nová skladba tedy směřuje na každého z nás. Zajímavý počin plný nostalgických záběrů z Neváhej a toč!, Zlaté brány nebo třeba pořadu Panoramata. Své hvězdné hostování ve skladbě má syn slavného baviče z dob devadesátých, Pavel Novotný, který situaci ostře komentuje.

VIDEOROZHOVOR: Kapitán Demo a jeho crew: Hodláme nakupovat a prodávat čakry

Mladá Mackenzie Ziegler tančí na runwayi

Mladou zpěvačku jsme ještě v České republice takřka nepostřehli, ale ve světě je víc než jen populární. Zejména ve Spojených státech se těší opravdu veliké slávě. Herečce, tanečnici a pochopitelně i zpěvačce je totiž pouhých 13 let a už má na kontě milionová zhlédnutí svých skladeb. Single Breathe je ve své podstatě velmi jednoduchý. Stojí na dobrém beatu a chytlavé melodii. Mackenzie v klipu tančí na letecké runwayi a mění se zde pouze její oblečení a denní doba. Klip ničím neurazí, ale ani nenadchne. 

Passenger v animovaném klipu nabádá, že si máme pomáhat

Animovaný klip z dílny Matthewa Robinse je doslova umělecké dílo. Skladba, která má prostý název Simple song, je singl z nové desky The Boy Who Cried Wolf. Passenger tak stihl během jednoho roku vydat rovnou dvě alba. První nese název Sunday Night Seasson a je plné kytarových coverů. Tento rok tedy vůbec neotálí a do světa vysílá jednu pecku za druhou. Klip je důkazem, že je to opravdu skvělá práce. Animovaný klip je o dvou rodinách. Jeskynních příšerkách a o mamince s dítětem na horské výpravě. Pointa příběhu je v tom, že bychom si bez rozdílů měli navzájem pomáhat, ovšem neradi bychom vás ošidili o krásný příběh. Tedy už žádné spoilery a nechte se vtáhnout do příběhu.

Rybičky 48 již nejsou nejmladší, ale stále je to baví

Už tomu bude 15 let, co jsme poprvé zaslechli o mladé kapele z Kutné hory. Nyní pouští Rybičky 48 do světa skladbu Čas líbá nás, ve které vzpomínají na mladá léta, avšak své fanoušky zároveň utvrzují, že jsou stále stejní punkáči jako byli dřív. Vtipné záběry z roku 2002 dotváří nostalgickou náladu celého klipu, kde na "stará kolena" dělají hlouposti a klukoviny. Celé turné s názvem 115 LET R48 zakončí 16. prosince ve Foru Karlín.

Rybičky 48 interview: Chceme z muziky cítit síru, oheň, ženský a syrovost

Text: Andrea Štipčáková, Lucie Šimůnková

Témata: Pink, Xindl X, Sia, Eva Burešová, Kapitán Demo, Passenger, Rybičky 48

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít