Tři sestry vstoupí do Kristových let. Narozeniny oslaví v květnu na Braníku

Vydáno 05.04.2018 | autor: redakce

Tři sestry oslaví 18. a 19. května své 33. narozeniny tradičně v pražském areálu Ledárny Braník. Koncert nese podtitul "Tři sestry 33 Let Open Air".

Tři sestry vstoupí do Kristových let. Narozeniny oslaví v květnu na Braníku Tři sestry vstoupí do Kristových let. Narozeniny oslaví v květnu na Braníku

Tradičně třetí květnový víkend bude patřit oslavě narozenin skupiny Tři sestry. Těšit se můžete na dvouhodinový koncert, během něho se objeví spousta staronových písní, hostů a kamarádů z jiných souborů, kteří si přijdou společně se Sestrami zahrát, zazpívat a hlavně pogratulovat.

VIDEO: Tři sestry po letech nalezli svůj první klip Na Kovárně a také ztracený dokument 55:55 a 1/2

Mezi hosty na oslavě nemohou chybět: The Toy Dolls, Visací zámek, Zóna A, Ex-Tip, SPS, Plexis, Apple Juice, Pirates Of The Pubs, Lety mimo, Doctor P.P., E!E, De Bill Heads, MZH, Ešus a další.

A co všechno prostorný areál návštěvníkům nabídne? Výbornou dopravní dostupnost z centra, A park se nachází přímo u tramvajové zastávky Pobřežní cesta. Dále stanové městečko přímo v areálu, dětský koutek s nafukovacím hradem a proškoleným personálem, aktivní zónu, oddychovou zónu s čajovnou, stánek s merchem kapel, stánky se suvenýry.
Samozřejmně nebude chybět nespočet barů, výčepů a občerstvovacích míst.

Více na www.trisestryopenair.cz. Předprodej vstupenek probíhá na www.trisestryopenair.cz/?q=vstupenky 

tz, jm, foto: Radim Hromádko

Témata: Tři sestry, open air, Braník

zavřít