Týrání modelek a syrové maso mezi diváky: Přijíždí legendární W.A.S.P.

Vydáno 04.11.2015 | autor: redakce

Mezi rockovými příznivci se nenajde snad nikdo, kdo by neznal nestárnoucí W.A.S.P. Souputníci Kiss se vydávají na turné, během něhož představí své proslulé scopnosti naživo i u nás. V Ostravě se předvedou 8. listopadu.

Týrání modelek a syrové maso mezi diváky: Přijíždí legendární W.A.S.P. Týrání modelek a syrové maso mezi diváky: Přijíždí legendární W.A.S.P.

W.A.S.P. vznikli v roce 1982 jako jedna z nejtvrdších kapel, které se v té době na americké metalové scéně objevovaly, a díky své šokující image, textům a zejména proslulým živým vystoupením se velmi rychle dostali do světového povědomí. Zakladatel a frontman kapely Blackie Lawless byl už rockovým veteránem v době, kdy zakládal W.A.S.P. Kapela se záhy prezentovala svými zuřivě živými koncerty, při kterých Laweless svazuje a týrá polonahé modelky a hází syrové kusy masa do diváků. W.A.S.P. není možné jakkoli ignorovat, neboť jsou opravdovým, a co je skoro až k neuvěření, stále aktivním kultem.

Make-up jako postoj aneb TOP 10 počmáraných muzikantů

V Ostravě v rámci turné The Bloody Road To Golgotha odehrají koncert k novému albu, které vyšlo 2. října. Už 8. listopadu si zařádí v Garage klubu.

Vstupenky lze zakoupit na www.mastersofrock.cz nebo v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt. Lístky je možno zakoupit také přímo v pořádajícím klubu, v kterém jsou na prodej i VIP vstupenky za 990 Kč.

tz, jm

zavřít