U2 vydají záznam koncertu v Paříži. Toho, na kterém se Eagles Of Death Metal poprvé vrátili po Bataclanu

Vydáno 15.05.2016 | autor: redakce

Loni absolvovali U2 rozsáhlé světové turné, kterým podpořili svou zatím poslední desku Songs Of Innocence. Během osmdesáti koncertů v Evropě a Jižní Americe potěšili téměř 1,3 milionů fanoušků. Již 10. června se dočkají i ti, kteří se na koncerty nedostali, vyjde totiž živák. 

U2 vydají záznam koncertu v Paříži. Toho, na kterém se Eagles Of Death Metal poprvé vrátili po Bataclanu U2 se během turné zastavili i v Berlíně. Foto: Jaroslav Kutheil

Titul pojmenovaný U2 - iNNOCENCE + eXPERIENCE - Live In Paris mapuje dva koncerty ve francouzské metropoli, kde se ke skupině i speciálního hostě - zpěvačka Patti Smith a také kapela Eagles Of Death Metal, která se do Paříže symbolicky vrátila po teroristických útocích. Ty 13. listopadu postihly i jejich koncert v Bataclanu. 

U2 předvedli v Berlíně epickou show

Standartní verze bude čítat jedno DVD se záznamem celého koncertu, na kterém zazněly i hity I Will Follow, Pride (In The Name Of Love), Vertigo, Sunday Bloody Sunday, Until The End Of The World, Beautiful Day, Where The Streets Have No Name a mnoho dalších. Deluxe podoba na DVD bude mít druhý bonusový disk, takže si fanoušci budou moci krom koncertu vychutnat i hodiny bonusových materiálů, a to například velmi osobitý pohled režiséra i kapely samotné do zákulisí celého turné, příprav speciálních koncertů v Paříži. Nebudou chybět ani videoklipy a jejich alternativní verze, které se všechny vážou k poslednímu studiovému albu. Stejný obsah nabídne i formát Blu-ray, pro skalní fanoušky bude k dispozici speciální super deluxe box s dalšími bonusy. 

vložte odkaz, text nemažte

"Režírovat 'iNNOCENCE + eXPERIENCE' bylo strašidelné. Technická noční můra provdaná za kreativní horskou dráhu. V mnoha úrovních to překonalo vše, co jsem doposud znal," uvádí na adresu celého turné ředitel živého vysílání Hamish Hamilton.

tz, jm, foto: Jaroslav Kutheil 

zavřít