V Roxy nás čeká temný začátek června. Přijedou Monoloc a Milton Bradley

Vydáno 23.03.2018 | autor: Lucie Šimůnková

Začátek června bude temný a dunivý. Do Prahy se vrátí zástupce Rødhådova berlínského labelu Dystopian - Monoloc. A nebude na to sám. Podpoří ho jeho stájový kolega Milton Bradley, aby společně 1. června na jednu noc proměnili Roxy v chrám techna. Monolocovo poslední album bylo Mixmagem označeno za korunovační klenot labelu. Není to ale jediná perla z jeho produkce. Za zmínku stojí třeba track Phoenix pro kompilaci Afterlife pod taktovkou Tale of Us.

V Roxy nás čeká temný začátek června. Přijedou Monoloc a Milton Bradley V Roxy nás čeká temný začátek června. Přijedou Monoloc a Milton Bradley

Monoloc je techno fanatik, který si ale nejdřív prošel transformací z rocku a heavy metalu. Jakmile objevil elektroniku, zasvětil svůj život tanečnímu parketu. Aby šel štěstí naproti, přestěhoval se z rodného Frankfurtu do Berlína a příklon k technu byl nevyhnutelný.

Do Roxy poprvé přijede francouzský techno inovátor Agoria

Od začátků vlastní hudební produkce pak uběhlo dlouhých šest let, než byl spokojen s jejím zvukem a rozhodl se dát ji k poslechu někomu jinému. To okamžitě vyústilo v přátelství s Chrisem Lieblingem a prvním releasům na CLR roku 2008. Na rozdíl od Monoloca je Milton Bradley rodilý Berlíňan, a tak byl jeho první kontakt s hudbou poslech acid house, od kterého byl jen krok k belgickému technu. Záhy začal sbírat desky a hrát, ale k vlastní produkci se dostal až v době, kdy Monolocovi vycházelo první EP.I přesto, že s cestami za hraním začal Monoloc poměrně pozdě v roce 2010, patří v současné době ke stálicím světové techno scény. Pravidelně hraje na festivalu Afterlife a parties Rødhådova labelu Dystopian. Objevil se na festivalech Melt a Awakenings či v londýnském Fabricu. Ve spojení s Miltonem Bradleym tak čeká zaručená kvalitní zábava pro každého nadšence do hutného temného zvuku a tlumených světel se stroboskopy. Pokud na vás tento popis sedí, oblečte černou a přijďte 1. června do Roxy.

Témata: Roxy, Monoloc, Milton Bradley

lš, tz

zavřít