Válka o Harryho Stylese začala! Kdo uloví hvězdu One Direction?

Vydáno 30.05.2016 | autor: Pavel Vičar

One Direction jsou již minulostí. Fanynky probrečely několik nocí a možná ještě další podobné je čekají, ale kluci své rozhodnutí dopřát si pauzu nezměnili. A jak to tak u většiny chlapeckých formací bývá, nastal čas posunout se dál. Nejlépe každý sám. 

Válka o Harryho Stylese začala! Kdo uloví hvězdu One Direction? Válka o Harryho Stylese začala!

Pokud jste si mysleli, že si chlapci vezmou čas na odpočinek, jste na omylu. Železo se musí kout, dokud je žhavé, a tak se k nám postupně dostávají informace o nové hudbě jednotlivých členů. Jako první představil desku "odpadlík" Zayn, a i přesto, že se vyhoupla na první místa prodejních hitparád, žádnou velkou díru s ní ve světě hudby po sobě nezanechalZayn tak už za chvíli nebude až tak žhavým zbožím. 

RECENZE: Je čas udělat One Direction pápá

Další, kdo se představí s debutovou desku, bude podle všeho Harry Styles, asi nejvýraznější a nejtalentovanější člen skupiny. Právě o něj se teď v hudebním světě strhla doslova bitka. Každý ví, že o něj je zájem, a tak se nejmocnější nahrávací společnosti předhání s lepšími nabídkami jen proto, aby jeho deska vyšla právě u nich. Dokonce se mluví o exkluzivitě, kterou má údajně získat Jay-Z a jeho Tidal.

vložte odkaz, text nemažte

Harry Styles má tak budoucnost zajištěnou a může si mnou ruce, protože se uživí i jinak než jako kluk z boybandu. Už nyní má prý nahrané čtyři písně, které by měly brzy spatřit světlo světa. Doufejme jen, že jeho vlastní tvorba bude dospělejší a osobitější než tu, kterou prezentoval ve své domovské kapele. Nakonec z něj může být třeba druhý Justin Timberlake, který všechny pochybovače před lety dokázal posadit na zadek. 

zavřít