VIDEO: 66 hitů roku 2015 v jednom balíčku

Vydáno 18.11.2015 | autor: redakce

Kanadský DJ a producent Daniel Kim letos s docela velkým předstihem přišel s novým dílem své populární série Pop Danthology, kde rekapituluje největší letošní hity. Co jsme poslouchali celý rok 2015?

VIDEO: 66 hitů roku 2015 v jednom balíčku Maroon 5 v klipu Sugar

Každý rok nám Daniel Kim připraví svůj mashup toho nejlepšího, čím nás rádia krmila po celý rok. Se svoji Pop Danthology přišel již teď v listopadu a poprvé dílo rozdělil na dvě části.

POST SCRIPTUM (20.): Miley Cyrus míří na Glastonbury a Český slavík (ne)komentuje Ortel

Ve více jak devíti minutách smíchal na 66 různých písní. Většinou zní tři až čtyři naráz a vzniká z toho vždy dokonalý soulad. Pokud songy nemáte zaryté do paměti, může se vám až zdát, že takto to k sobě prostě patří. Zazní kousky z takových hitovek jako Love Me Like You Do od Ellie Goulding, Lean On Majora Lazera nebo Sugar od Maroon 5. Objeví se i Taylor Swift, Madonna, Adele, David Guetta, Tove Lo, Jason Derulo a spousta dalších.

Tradičně vzniklo i doprovodné video, které skvěle sestříhává jednotlivé videoklipy dohromady. Pokud si ale chcete vychutnat megamix v celé své kráse, pusťte si raději lyrics videa s popisy jednotlivých písniček. Bohužel z důvodu autorských práv nemohli být do finálního videoklipu zamíchány některé kousky, a tak třeba přijdete o skvělé spojení Lean On se See You Again od Wize Khalifa a I Can’t Feel My Face od The Weeknda.

HITPARÁDY (20.): V Česku je nejposlouchanější Adele, rádia ji ale ignorují

Vždy na konci roku vládnou dva mashupy. Pop Dantoholgy známe, ještě nás čeká United States of Pop, kterou má na svědomí vždy DJ Earworm. Oba dva bývají vždy skvělé.

text: Tomáš Navrátil

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít