VIDEO: Adele představila živě novou písničku When We Were Young

Vydáno 17.11.2015 | autor: Josef Martínek

Po úspěchu hitu Hello by se Adele už vůbec nemusela snažit, a přesto by se její nové album 25 prodávalo v podstatě samo. Britská zpěvačka ale propagaci nezanedbává a v pořadu 60 Minutes zazpívala živě v premiéře další z nových písní. Jmenuje se When We Were Young. Album 25 vyjde už 20. listopadu. 

VIDEO: Adele představila živě novou písničku When We Were Young Adele poprvé zazpívala novou píseň

Adele tradičně staví své skladby na svém hlase, prožitku v textech a nijak komplikovaných hudebních postupech. Podobně je tomu i u prvního provedení When We Were Young, která ukrývá milou nostalgii a pochopitelně opět dává Adele možnost ukázat přednosti jejího vokálu. Taková exploze v refrénu jako v Hello se však nekoná, písnička má spíš houpavý charakter. O to víc zahřeje u srdce. 

VIDEO: Podívejte se, jak Adele zazpívala Hello živě na NRJ Awards

Nová deska Adele vyjde už za pár dní, konkrétně 20. listopadu, a obchodníci již teď očekávají rekordní prodeje. Kolekce 25 nabídne 11 písní, na kterých se podílela i světová esa jako Max Martin, Shellback, Greg Kurstin, Ryan Tedder či Bruno Mars. Kdo ví, jestli se poté Adele rozjede i na velké turné po světě. Pokud ano, věřme, že nezapomene na české fanoušky. 

text: Josef Martínek

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít