VIDEO: All Saints jsou ve válce! Bojují za návrat do hitparád

Vydáno 09.06.2016 | autor: Pavel Vičar

All Saints patřily k fenoménům přelomu tisíciletí. Již podruhé od svého rozpadu se pokouší vrátit s comebackovou deskou, ale ani tentokrát se nedaří navázat na předchozí úspěchy. Album Red Flag se neprodává tak, jak se očekávalo, první singl One Strike dopadl katastrofálně. Dámy zkouší situace zvrátit druhým singlem This Is A War.

VIDEO: All Saints jsou ve válce! Bojují za návrat do hitparád All Saints jsou ve válce! Druhým singlem z poslední desky by se rády podívali zpět do hitparád

V roce 2000 byly All Saints na vrcholu, ale jak to tak býva, pohádaly se a skupině byl konec. Společně se pokoušely o návrat o pět let později s deskou Studio 1, ale širší veřejnost je ignorovala - a tak přišel další konec. Velký comeback měl nastat v letošním roce, ale prvního singlu si nikdo nevšiml a deska také úspěchy i přes skvělé hodnocení neslaví. Dámy se rozhodly, že se bez boje nevzdají, a proto tasí další zbraň. 

Další návrat Spice Girls? Možná příští rok

Volba tentokrát padla na skladbu This Is A War a je škoda, že ji All Saints představují až nyní. Jedná se totiž o nejlepší skladbu z posledního alba, a kdyby byla vybraná jako pilotní singl, situace mohla být jiná. Skoro pětiminutová skvěle gradujicí balada, která stojí především na hlasu Shaznay Lewis, vrací formaci hudebně zpět do roku 2000, kdy zpívala své největší hity. Skladba by jim rozhodně mohla opět zajistit trochu pozornosti a zájem ze strany fanoušků. Určitě si to zaslouží. 

vložte odkaz, text nemažte

Bohužel klip působí oproti tomu docela levně. I když prodeje nejsou zrovna příznivé, i za málo peněz může vzniknout krásné video. Sledování záběrů na zpívající ženy, ať už společně či jednotlivě, nebo záběry na válečníky či bouříci oblohu? All Saints uměly videa lépe. 

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít