VIDEO: Ani Katy Perry nemá ráda Trumpa. S novým singlem jí pomohli Sia i vnuk Boba Marleyho

Vydáno 10.02.2017 | autor: Josef Martínek

Katy Perry plánuje letos vydat své nové studiové album, je tedy čas představit první ochutnávku. Singl Chained To The Rhythm se drží v bezpečných mezích diskopopu, má ale politickou zprávu. 

VIDEO: Ani Katy Perry nemá ráda Trumpa. S novým singlem jí pomohli Sia i vnuk Boba Marleyho Ani Katy Perry nemá ráda Trumpa. S novým singlem jí pomohli Sia i vnuk Boba Marleyho

Přestože si Katy Perry při přípravě novinky pozvala na pomoc kromě hitmakera Maxe Martina i "paní skladatelku" Siu, nedá se říci, že by singl byl v rámci její kariéry nějak výjimečný. Vstříc diskotékám šla i na minulém albu Prism z roku 2013. 

VIDEO: Nezlomná Katy Perry nakonec vzlétne. Hit Rise má motivovat olympioniky

Píseň Chained To The Rhythm tak zaujala spíše textem, který si většina zahraničních médií vysvětluje jako vzkaz Donaldu Trumpovi. Perry upozorňuje, že žijeme v bublině a nevidíme problémy okolo. Jestli ale toto poselství a hostování syna Boba Marleyho Skipa stačí na lepší než průměrný song, posuďte sami. Singl doprovází i veselé lyric video s velmi malou - a samozřejmě "perryovsky" roztomilou - kuchyní. 

vložte odkaz, text nemažte

Novinku Katy Perry v posledních dnech originálně propagovala, když do vybraných světových metropolí nechala rozmístit disko koule, kde mohli fanoušci písničku otestovat. Datum vydání nového alba zatím není známé, stejně jako termíny očekávaného turné. 

Témata: Katy Perry, Chained To The Rhythm, diskopop, Donald Trump

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít