VIDEO: Ariana Grande je ve Focus vyumělkovanou panenkou

Vydáno 02.11.2015 | autor: redakce

Ani ve svých 22 letech se Ariana Grande nechce vzdát své image dokonalé Barbie. Poté, co na minulé desce zdařile propojila současný taneční pop s r'n'b a využila na ní své hlasové možnosti, je nový singl Focus nezáživný a zbytečně tuctový.

VIDEO: Ariana Grande je ve Focus vyumělkovanou panenkou Ariana Grande v novém klipu neoslní

Ač leží Ariana Grande mnohým v žaludku právě kvůli své princeznovské image, v minulosti už ukázala, že je hlasově slušně vybavená. Někteří jí dokonce začali říkat "malá Mariah Carey". Škoda jen že v hopsavém songu Focus, který otevírá éru její nové desky Moonlight, to moc nemá příležitost dokázat.

TOP 7 videoklipů týdne (13.)

Grande působí vyumělkovaně, a ač se díky produkci neomylného Maxe Martine podařilo vyprodukovat další singl, který by mohl zabodovat v žebříčcích, těžko se člověk zbavuje dojmu, že se dívá pouze na dobře vyrobený produkt, nikoli zpěvačku. Videoklip se pak odehrává podle nikterak inovativního scénáře: prim hraje hlavně tanec a vyzývavě oděná děvčata. Na Focus zkrátka zapomenete rychleji, než klip skončí. Škoda, Ariana má určitě na víc - schválně si níže přehrajte i její 2 týdny starý videoklip s Andreou Bocellim, kde její hlas vyzní daleko zajímavěji.

text: Josef Martínek

2,50

čtenáři

hlasuj
zavřít