VIDEO: Ben Cristovao obdivuje Pure Girl. Novou desku právě dokončuje

Vydáno 17.05.2016 | autor: Josef Martínek

Ben Cristovao se po sebevědomém singlu ASIO, který slaví velké úspěchy na YouTube a má už skoro tři miliony zhlédnutí, vrací k romantičtější poloze. V písni #PureGirl totiž obdivuje dívčí přirozenost. "Nejvíc se mi líbí, když je odlíčená," zpívá v ní mimo jiné. 

VIDEO: Ben Cristovao obdivuje Pure Girl. Novou desku právě dokončuje Ben Cristovao vsadil v novém klipu na čistotu

Nový klip se natáčel na Slapech a také na některých místech Prahy. Stejně jako je sdělení songu hlavně o čistotě, představuje také video Bena daleko vizuálně skromnějšího, než je u něj zvykem. Pohodovou náladu písničky, která jistě bude patřit do mnoha letních playlistů, vystihují záběry z přírody nebo kavárny. Pro diváka se tak jedná o příjemné odlehčení a pro ženy zase o ujištění, že krásné jsou i bez make-upu. 

Ben Cristovao: Projekt Gladiátor je jako Forrest Gump, už běží, ale lidi o tom neví

Režisérem videa byl Benův dlouhodobý spolupracovník Tomáš Kasal, který pro něj v minulosti natočil třeba Bomby nebo Instagram. Produkce se ujal jeho hlavní producent Osama Verse Atile. Zajímavostí pro diváky může být, že dívka, která si ve videu zahrála, byla vybrána přes konkurz. Třiadvacetiletá Slovenka Katarína se po boku Bena objeví i v připravovaném reklamním spotu na kosmetiku. 

vložte odkaz, text nemažte

Cristovao v současné době finišuje přípravy svého dalšího řadového alba, které má v plánu ještě před začátkem léta vydat. Podle jeho slov bude oproti předchozí desce Made In Czechoslovakia temnější. V blízké době zveřejní také svůj plán podzimních koncertů.

4,00

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít