VIDEO: Ben Cristovao zpívá o vztazích syrověji než kdy dřív. Tohle je Kolotoč!

Vydáno 16.11.2015 | autor: Josef Martínek

Ben Cristovao dokáže stále překvapovat a i novou písní znovu posouvá své hranice. Singl Kolotoč z jeho chystané nové desky je nečekaně otevřený a i po hudební stránce mimořádně povedený. 

VIDEO: Ben Cristovao zpívá o vztazích syrověji než kdy dřív. Tohle je Kolotoč! Ben Cristovao zpívá o vztazích syrověji než kdy dřív. Tohle je Kolotoč!

Kolotoč je vášnivým dialogem dvou milenců, kteří sice pro sebe nemají mnoho milých slov, stejně je to však pořád táhne k sobě. "Ona a já jsme jako kolotoč, když je ona nahá, já zapomenu proč, už není zadaná, a tak ji dokola mám v hlavě," zpívá Ben v refrénu. Skladba stojí hlavně na naléhavé atmosféře - až se vám z ní možná zatočí hlava jako na pomyslném kolotoči. I přes melancholický a občas nějakým tím peprným výrazem okořeněný text se ale pořád jedná o song s jemným tanečním motivem, který funguje i sám o sobě.

SOUTĚŽ o 3 x 2 vstupy na Benův koncert ve Foru Karlín

Bena skvěle doplňuje slovenská dívčí formace Forsomeone, produkci tradičně obstarali The Glowsticks. Cristovao rád zkouší nové polohy a je o něm známo, že si klidně vyzkouší sebejistý egotrip, ale dokáže se ponořit i do hloubek nálad.  Kolotoč, podpořený jednoduchým lyric videem, je ve způsobu vyjádření pocitů jeho novým milníkem. 

Ben Cristovao: Projekt Gladiátor je jako Forrest Gump, už běží, ale lidi o tom neví

Novinku hraje Ben i na svém právě probíhajícím turné. Největší koncert proběhne 28. listopadu v pražském Foru Karlín.

text: Josef Martínek

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít