VIDEO: Bruno Ferrari a Jitka Zelenková zpívají o věcech, o kterých se nemluví. Spolu vystoupí na křtu v Rock Café

Vydáno 08.11.2017 | autor: redakce

Bruno Ferrari připomíná svou novou desku Ayahuascero videoklipem k songu Věci, o kterých se nemluví. Jde o duet s Jitkou Zelenkovou, která si v klipu zahrála překvapivou roli. Zpěvačka bude hostem Ferrariho křtu v pražském Rock Café, jenž proběhne 11. listopadu. 

VIDEO: Bruno Ferrari a Jitka Zelenková zpívají o věcech, o kterých se nemluví. Spolu vystoupí na křtu v Rock Café VIDEO: Bruno Ferrari a Jitka Zelenková zpívají o věcech, o kterých se nemluví. Spolu vystoupí na křtu v Rock Café

Jitka Zelenková coby taxikářka, která unese Bruna Ferrariho v kufru vozu a doveze do tajné skrýše, kde jej přetvoří k obrazu svému. Bruno Ferrari v klipi opět překročil pomyslnou pásku vlastní seberealizace a v duetu s Jitkou dává na frak všem zažitým stereotypům.

VIDEO: Bruno Ferrari zpívá pro hrdinky z kanceláře. Desku, na které hostuje Kulínský i Zelenková, pokřtí v Rock Café

Jitka Zelenková bude také hostem křtu nového alba Bruna Ferrariho. Ten se uskuteční už tuto sobotu 11. 11. v pražském Rock Café.

Prostředky na album získal Ferrari díky úspěšné kampani na Startovači, kde si jeho fanoušci mohli vybrat z odměn, jako například účinkování v klipu Ferrariho, jazyk Ferrariho nebo večeře s Ferrarim podávaná na jeho břichu.

tz, jm

Témata: Bruno Ferrari, Jitka Zelenková, Rock Café

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít