VIDEO: Bruno Ferrari zpívá pro hrdinky z kanceláře. Desku, na které hostuje Kulínský i Zelenková, pokřtí v Rock Café

Vydáno 08.10.2017 | autor: redakce

Generační šansoniér Bruno Ferrari vydává po pěti letech nové album nazvané Ayahuascero. Prostředky na něj získal prostřednictvím úspěšné kampaně na Startovači. Aktuální video k songu Dívka z korporátu věnuje všem bezejmenným hrdinkám z kanceláří, které trpí v korporátních firmách.

VIDEO: Bruno Ferrari zpívá pro hrdinky z kanceláře. Desku, na které hostuje Kulínský i Zelenková, pokřtí v Rock Café VIDEO: Bruno Ferrari zpívá pro hrdinky z kanceláře. Desku, na které hostuje Kulínský i Zelenková, pokřtí v Rock Café

Bruno Ferrari je vyzrálý gentleman, který ví, co ženy chtějí a nebojí se jim to dát. Tento zpívající feminista přichází se svým pátým albem, které nazval Ayahuascero. Co v sobě skrývá název alba? Vnuknutí, že má natočit toto album, dostal totiž Bruno během ceremonie, při které se popíjí nápoj připravovaný z posvátné amazonské liány Ayahuasca. Jako poctu této liáně nazval své nové album Ayahuascero.

Bruno Ferrari vydá album s pomocí Startovače. Jeho hostem je i Bohumil Kulínský

Většina písní na albu má oproti starším Ferrariho počinům české texty, hudbu pro něj tentokrát vytvářel skladatel Sirgull a album produkoval Moimir Papalescu spolu se světově uznávaným producentem Johnem Fryerem, který má na svém kontě například první desky Depeche Mode, Nine Inch Nails, nebo Cocteau Twins. Bruno Ferrari si pozval na natáčení několik nečekaných hostů, jako je například sbormistr Bohumil Kulínský, nebo zpěvačka Jitka Zelenková, s kterou nazpíval duet s názvem Věci, o kterých se nemluví.První videoklip k tomuto albu Dívka z korporátu je podle jeho slov "věnovaný všem bezejmenným hrdinkám z kanceláří, kterým už z práce hrabe." O režii klipu se postaral Roman Dietrich, v hlavních rolích poznáte Báru Šupovou nebo Jana Slováka. Brzy bude následovat již zmíněný duet s Jitkou Zelenkovou. Křest alba Ayahuascero se plánuje na 11.listopadu 2017 do pražského Rock Café

Prostředky na album získal Ferrari díky úspěšné kampani na Startovači, kde si jeho fanoušci mohli vybrat z odměn, jako například účinkování v klipu Ferrariho, jazyk Ferrariho nebo večeře s Ferrarim podávaná na jeho břichu.

tz, jm

Témata: Bruno Ferrari, Jitka Zelenková, Bohumil Kulínský

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít