VIDEO: Bubenice Sheila E. řádila osm minut na pódiu, aby uctila památku Prince

Vydáno 28.06.2016 | autor: redakce

Sheila E. patřila k Princeovým nejbližším spolupracovníkům. Společně intenzivně nahrávali zejména v osmdesátých letech, kdy spolu zažili i krátký románek. Nyní vzdala osmapadesátiletá bubenice zesnulému idolu poctu. 

VIDEO: Bubenice Sheila E. řádila osm minut na pódiu, aby uctila památku Prince Sheila E. a další muzikanti poctili Prince

Ke vzpomínkovému číslu došlo v neděli v rámci vyhlášení BET Awards, Sheila E. a další hudebníci excelovali na pódiu skoro osm minut a oslavili tak Princeův odkaz. Energické vystoupení nenechalo v klidu ani přítomné - netrvalo to dlouho a tančil celý sál. Při závěrečném aplausu zahlédly kamery v očích Sheily E. i slzičky. 

RETRO: Prince a Princezny: 22 žen, které prošly jeho studiem a někdy i postelí

Sheila E. během profesionální dráhy spolupracovala s řadou věhlasných umělců. Patří mezi ně Lionel RichieRingo StarrJennifer Lopez, Beyoncé, Kanye West a mnoho dalších hvězd. Kromě bubenické dráhy se pokoušela prorazit i jako zpěvačka, například singl The Glamorous Life, který pro ni napsal Prince, se dostal až na 7. místo americké hitparády.

vložte odkaz, text nemažte

CHTĚL BÝT JEJÍM MANŽELEM

S "fialovým mužem" se seznámili na koncertě v roce 1978. Prince jí prý tehdy v zákulisí řekl, že spolu se svým basákem soupeří, kdo se stane jejím manželem. Hudebně spolupracovali například na albu Purple Rain, které přineslo jeden ze zpěvákových největších hitů. Sheila E. se mimoto podílela také na nazpívání humanitárního hitu Heal The World z dílny Michaela Jacksona. 

Jedné pocty na udílení cen se už Prince letos dočkal, na Billboard Music Awards na něj v květnu zavzpomínala Madonna

Témata: Prince, Sheila E., Michael Jackson, Madonna, pocta, BET Awards

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít