VIDEO: Český zpěvák John Jacobs má nový letní singl s názvem Summer Love

Vydáno 02.08.2019 | autor: redakce

Máte rádi letní radovánky a hudbu osmdesátých a devadesátých let? Pokud jsou vaše odpovědi na všechny tři otázky kladné, pak by vám neměl uniknout videoklip k písni Summer Love od českého zpěváka, který si říká John Jacobs.

VIDEO: Český zpěvák John Jacobs má nový letní singl s názvem Summer Love VIDEO: Český zpěvák John Jacobs má nový letní singl s názvem Summer Love

John Jacobs, vlastním jménem Jan Kubíček, hrál odmala tenis a v deseti letech se začal učit na kytaru. Láska k hudbě ale zvítězila, a proto se již na základní škole účastnil různých pěveckých soutěží, které i vyhrával. Už tehdy si dokonce začal sám skládat písničky. Po střední škole vyhrál výběrové řízení do skupiny Identity, kde nějaký čas působil. Nyní se věnuje pouze vlastní tvorbě. Svůj první klip natočil ke coveru písně Wicked Game, na kterém spolupracoval s Viktorem Dykem.

Jeho nová píseň s názvem Summer Love vypráví příběh, jak se parta kamarádů rozhodne vyrazit na road trip po Americe a zažívají tam příjemné chvíle, popíjí mexické pivo, poznávají nová místa a samozřejmě tam nechybí láska. Ve videoklipu si zahrála dívku, do níž se právě John zamiloval, jeho pravá přítelkyně Monika.

"Většina lidí si naši práci představuje jako zábavu, ale pro takový výsledek se mi tentokrát povedlo za čtyři dny naspat čtyři hodiny. To je asi znamení. A i přes to všechno nás to ohromně baví a naplňuje, a hlavně proto to děláme! Však ten minivan je boží. Jednou bych ho chtěl mít v garáži," říká o natáčení mladý zpěvák.

Režie klipu se ujal zkušený kameraman Radim Věžník, který má na svědomí klipy pro skupinu Slza, Mirai, Xindla X a další. Producentem je David Csenge spolupracující s Olgou Lounovou či Danielem Landou.

Text: TZ

Témata: John Jacobs, Summer Love, singl, zpěvák

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít