VIDEO: Christina Aguilera je zpět. Novinku Change věnovala obětem útoku v Orlandu

Vydáno 21.06.2016 | autor: Pavel Vičar

Christina Aguilera to nemá v současnosti vůbec jednoduché. Po propadáku s deskou Lotus se jí nedaří navázat na dřívější úspěchy. Novinkou Change, která je věnována obětem útoku v gay klubu v Orlandu, by se ráda podívala zpět do hitparád. 

VIDEO: Christina Aguilera je zpět. Novinku Change věnovala obětem útoku v Orlandu Christina Aguilera by se ráda vrátila na popový trůn

Bývaly doby, kdy mohla Christina Aguilera vydat cokoli a fanoušci ji zbožňovali a kritici si sedali na zadek. Pak ale přišel debakl, započatý albem Bionic, se kterým nikdo nepočítal. Poslední dvě desky se moc neprodávaly a Christině se stále nedaří vrátit zpět na vrchol. 

RECENZE: Christina Aguilera jako květinka chřadne a uvadá

Poslední deska Lotus vyšla v roce 2012 a zajímala snad už jen skalní fanoušky, zbytek veřejnosti ji prakticky ignoroval. I přesto, že nabídla několik velmi silných momentů, žádný singl se nedokázal prosadit. Naposledy se zpěvačka fanouškům připomněla díky spolupracím s Lady Gaga či A Great Big World. S novinkou Change by konečně mohla uspět také sólově. 

vložte odkaz, text nemažte

Přijemná skladba v pomalejším tempu se řadí mezi to nejlepší, co Christina za poslední roky vytvořila. Pryč jsou dlouhé táhlé vokály, v roce 2016 zní zpěvačka přirozeně jako v dobách své největší slávy. Text k samotné skladbě je nádherný, plný poselství, naděje, upřímnosti, a právě proto byla vydána jen pár dnů po útoku na homosexuální komunitu v Orlandu. Lyric video se též povedlo a není odfláknuté jako předchozí zpěvaččiny klipy. Christina Aguilera přišla po letech čekání s materiálem, který jí může zachránit kariéru. 

Témata: Christina Aguilera, Lady Gaga, A Great Big World, střelba v Orlandu

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít