VIDEO: Coldplay dovádí jako opice. Adventure Of A Lifetime je příjemný animovaný zážitek

Vydáno 03.12.2015 | autor: Filip Pešta

Prvnímu singlu z nové desky Coldplay byl dopřán vskutku originální videoklip. Přetvoření členů kapely v animované opice má na svědomí skupina The Imaginaruim. A je to skvělé.

VIDEO: Coldplay dovádí jako opice. Adventure Of A Lifetime je příjemný animovaný zážitek Coldplay dali v novém klipu prostor opicím

Působí to skoro jako trailer na výtečný, nový film z dílen Dreamworks. Tlupa opic při zcela obyčejném, slunném dni najde v listí reproduktor firmy Beats, který tam zřejmě nechal horlivý zoolog. Náhle se začne ozývat chytlavý vokál písně Adventure Of A Lifetime a všechny opice mají o zábavu postaráno.

Hlavní skupinka čtyř opičáků samozřejmě představuje členy kapely. Ti se za doprovodu písně houpají na lijánách a skákají po stromech. Hudební nástroje jsou již připraveny k použití a opičí Coldplay začínají hrát pro celou džungli. Píseň se šíří vzduchem jako tamtamy a zanedlouho už jsou na místě i fanoušci. Následující opičí choreografie je opravdu úžasnou podívanou.

Nové album Coldplay vyjde v prosinci. Možná bude poslední

Je už nad sluince jasné, že Coldplay novou deskou budou rozdávat pozitivní náladu. V těchto časech je připomínání síly radosti, štěstí a lásky obzvlášť důležité. Videoklip vznikl v Paříži a právě té je věnován. Mezitím už Coldplay zveřejnili i duet s Beyoncé, na oficiální audio si ale zatím musíme počkat. Nebo zaběhnout do obchodů pro celou desku, k mání bude od 4. prosince.Filip Pešta

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít