VIDEO: Corey Taylor ze Slipknot vyrazil na koncertě fanouškovi mobil z rukou. "Zprávy si posílej doma!"

Vydáno 11.07.2016 | autor: redakce

Telefony na koncertech rozčilují čím dál tím více hudebníků. Už asi nikoho nepřekvapí, že fanoušci nahrávají a poté zveřejňují na internetu záznamy vystoupení. Když ale frontman Corey Taylor zahlédl diváka v první řadě, jak zasílá sms zprávu, ruply mu nervy. 

VIDEO: Corey Taylor ze Slipknot vyrazil na koncertě fanouškovi mobil z rukou. Slipknot k nám zavítali v lednu. Foto: Romana Šlapáková

Taylor přišel k fanouškovi, který byl ponořený do dění na displeji, a telefon mu z ruky jednoduše vyrazil. Svoje chování pak vysvětlil na Twitteru. "Když chceš psát textovky, zůstaň doma!" vzkazuje mu. Pokud by mladík skutečně nutně potřeboval sms odeslat, měl to udělat mezi písněmi, a ne přímo v zápalu metalové řežby na pódiu.

LIVE: Metalové božstvo ze Slipknot rozpoutalo v Praze šílenství

Taylor je svým negativním postojem k moderním technologiím na koncertech známý. V minulosti například prohlásil, že když vidí lidi, jak nahrávají koncerty místo toho, aby si vystoupení užívali, přijde mu, že je účast na akci netěší. "Tolik lidí má přilepené tváře na telefonech a nedávají pozor. Přijdou mi legrační," nebral si servítky. Je tedy pravděpodobné, že nedávno ohlášená novinka Applu, která by měla zamezit nahrávání během koncertů, mu bude sympatická. 

vložte odkaz, text nemažte

 


Naživo jsme Slipknot letos viděli i v České republice. Ani zdejší fanoušci ale při koncertě v O2 areně ohledy na jeho nelibost k nahrávání nebrali, YouTube je totiž videí plný. 

blabbermouth.net, jm

Témata: Slipknot, Corey Taylor, mobily na koncertech, metal, koncerty

5,00

čtenáři

hlasuj
zavřít