VIDEO: Depeche Mode strhnou ponurou atmosférou. Jejich Facebook můžete v příštím roce spravovat i vy

Vydáno 10.02.2017 | autor: redakce

Týden po premiéře pilotního singlu Where's The Revolution z chystané desky Spirit představují Depeche Mode také videoklip. Album Spirit vyjde 17. března a 24. května ho v pražském Edenu kapela představí naživo. 

VIDEO: Depeche Mode strhnou ponurou atmosférou. Jejich Facebook můžete v příštím roce spravovat i vy Depeche Mode strhnou ponurou atmosférou. Jejich Facebook můžete v příštím roce spravovat i vy

Klip Where's The Revolution je protkaný dystopickou atmosférou, poznamenanou tlumenými barvami a armádou pochodujících tanečníků. Video zasazené do industriálního prostředí poskytuje vizuální komentář k tomu, na co Dave Gahan odkazoval v nedávném rozhovoru pro Rolling Stone, a to, že album Spirit je "...o lidskosti a našem místě v něm."

AUDIO: Depeche Mode se v novém singlu ptají po revoluci

Depeche Mode mají navíc pro fanoušky ještě jedno překvapení: na rok předají svoji facebookovou stránku právě do rukou svých příznivců. Každý fanda, který má zájem stát se administrátorem na jeden den, se může nyní přihlásit na takeover.depechemode.com. Kapela vybere ze své rozmanité fanouškovské základny 365 správců na příštích 365 dnů v roce.

vložte odkaz, text nemažte

Spirit bude obsahovat v základní verzi 12 nových skladeb, jeho dvojdisková deluxe edice navíc nabídne speciální 28stránkový booklet s exkluzivními fotkami a kresbami Antona Corbijna. Bonusový disk přinese fanouškům 5 nových remixů, které pod názvem Jungle Spirit Mixes vytvořili Depeche Mode společně s Kurtem Uenalou a Matrixxmanem a které se také objeví i na připravovaném 180g dvojvinylu.

Album Spirit je možné již nyní si předobjednat na všech digitálních platformách. Jde o první nahrávku, na které Depeche Mode spolupracovali s producentem Jamesem Fordem ze Simian Mobile Disco (Foals, Florence & The Machine, Arctic Monkeys), a stane se tak následovníkem veleúspěšného alba z roku 2013 Delta Machine. 

Témata: Depeche Mode, Dave Gahan, Where's The Revolution, Spiritn, Eden, koncerty

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít