VIDEO: Doctor P.P. přilákal do posilovny Ivana Mládka, Petra Jandu nebo Antonína Panenku

Vydáno 10.10.2017 | autor: redakce

Nový videoklip Doctora P. P. je na světě. Video k singlu s názvem Bicáky, Tricáky, Kokosáče vznikalo na začátku září ve vršovické posilovně Burble Gym, pod režisérskou taktovkou nadaného herce Jakuba Štáfka.

VIDEO: Doctor P.P. přilákal do posilovny Ivana Mládka, Petra Jandu nebo Antonína Panenku VIDEO: Doctor P.P. přilákal do posilovny Ivana Mládka, Petra Jandu nebo Antonína Panenku

Na trénink pod vedením drsného trenéra Petra Pečeného alias Doctora P. P. přijali pozvání známé osobnosti z českého hudebního byznysu a bylo opravdu na co se dívat. Celebrity dostaly od "Doctora" pěkně zabrat. Takový sportovní masakr celebrit tu ještě nebyl.

Doctor P.P.: I když člověk v životě kalil a lumpačil, dostane se do nebe

Na jeden jediný den si tak Doctor P.P. vyzkoušel roli drsného sportovního trenéra, který se s hvězdnými svěřenci opravdu nemazlí. Pozvání na natáčení přijali Ivan Mládek, Yvetta Blanarovičová, Petr Janda, Petr Kolář nebo slavná fotbalová legenda Antonín Panenka.

"Šel jsem kolem, slyšel jsem hlasitou hudbu a ono se tu tvořilo muzikantské umění s kamarádem Petrem. Chtěl, abych také trošku protáhl tělo při posilování, ovšem to kategoricky odmítám. Omrknout vlnící se cvičenky, na to jsem mu ale kývnul. Takže i já jsem si užil při natáčení svou chvilku slávy," žertoval Ivan Mládek.

"Byl jsem trenérem v posilovně, nebo spíše cvičitelem exkluzivních celebrit, které buzeruju, honím a nemazlím se s nimi, protože mi jde jako trenérovi, kterého hraju - jak jinak - jen o prachy a na ostatní věci z vysoka kašlu. Vymyslel to režisér Kuba Štáfek a myslím si, že to bude stejná zábava pro všechny, jako bylo tohle natáčení pro nás," potvrdil Petr Pečený

"Bicáky pro mě napsal Pepa Bolan z kapely Mandrage. Myslím, že něco tak ulítlého jste v posilovně ještě nikdy neviděli. Navíc mi natáčení připomnělo dobu, kdy jsme s Fanánkem chodili společně cvičit do posilovny a já byl zapálenými kulturisty neustále napomínán, že je ruším hlasitým smíchem. Nakonec mi bylo doporučeno, abych návštěvy posilovny ukončil, což jsem až do dne natáčení opravdu dodržel," potvrdil Petr Pečený.

tz, jm

Témata: Doctor P.P., Ivan Mládek, Petr Janda, Petr Kolář

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít