VIDEO: Ed Sheeran si zahrál v seriálu Hra o trůny. Podívejte se na jeho výkon

Vydáno 19.07.2017 | autor: redakce

Také Ed Sheeran je fanouškem jednoho z nejpopulárnějších seriálů současnosti. Hra o trůny odstartovala o víkendu už sedmou sérii a britský zpěvák u toho nechyběl. V prvním díle sezóny si v jedné scéně zahrál.

VIDEO: Ed Sheeran si zahrál v seriálu Hra o trůny. Podívejte se na jeho výkon VIDEO: Ed Sheeran si zahrál v seriálu Hra o trůny. Podívejte se na jeho výkon

Sheeran ztvárnil postavu vojáka, který odpočívá se svými kolegy v lese. Tvůrci mu roli ušili na míru, a tak si mohl dokonce i zazpívat. Jeho účinkování ale nebylo dlouhé a ani nijak herecky náročné, ostatně podívat se na to můžete sami ve videu níže. 

RECENZE: Ed Sheeran napsal do třetice všeho modrého svoji nejlepší desku

I tak krátké působení v hojně sledovaném seriálu ale stačilo na to, aby se na sociálních sítích rozproudila vlna reakcí. Skalní fanoušci jsou samozřejmě nadšení, jiní ale upozorňují na to, že zpěvákova role byla zcela zbytečná a byla to spíše role pro roli. Sheeran si po odvysílání dílu dokonce na chvíli smazal účet na Twitteru, nyní je už ale zpět.

vložte odkaz, text nemažte

V současnosti šestadvacetiletý písničkář hlavně propaguje svou novou desku Divide, která vyšla v březnu a dosud se jí prodalo přes šest milionů kopií. Sheeran s novým materiálem momentálně absolvuje celosvětové turné, které začalo v březnu a jeho letošní část potrvá až do listopadu. Na pódia se Ed příští rok vrátí, Českou republiku však šňůra čítající 187 vystoupení mine.

Témata: Ed Sheeran, Hra o trůny, Divide

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít