VIDEO: Ellie Goulding odčinila zaváhání, nová deska by nakonec nemusela být průšvih

Vydáno 14.10.2015 | autor: Josef Martínek

Čas zbývající do vydání nové desky Ellie Goulding se krátí a zpěvačka se připomíná novým promo singlem. Something In The Way You Move je její dřívější tvorbě o dost blíž než předchozí ochutnávka On My Mind. A to je dobře. 

VIDEO: Ellie Goulding odčinila zaváhání, nová deska by nakonec nemusela být průšvih Album Delirium Ellie Goulding vyjde 6. listopadu

Fanoušci Ellie Goulding mohli být minulý měsíc po odtajnění pilotního singlu právem zklamaní: místo jejího tradičního důmyslného elektropopu dostali podbízivou ducku s nulovou přidanou hodnotou. Naštěstí po On My Mind přichází o dost lepší písnička Something In The Way You Move.

VIDEO: Z Ellie Goulding se v On My Mind stala mstitelka

Britská hvězda ji napsala spolu s producentským esem Gregem Kurstinem a víc zde vynikne její zastřený vokál. A hlavně tolik netlačí na pilu, jde o radostnou popovou písničku, která by se neztratila ani na minulém disku Halcyon Days. Nenáročné lyric video s tančícími fanoušky je pak příjemným mezičlánkem mezi prostý audiem a plnohodnotným klipem, kterého se možná dočkáme někdy v budoucnu.  

POPBLOG: Z holky od vedle Ellie Goulding vyrostla halová hvězda. Je to ale dobře?

Delirium, zpěvaččino netrpělivě očekávané nové album, vyjde 6. listopadu a obsáhne celkem 16 songů, včetně filmového megahitu Love Me Like You Do. Goulding ho živě představí i v České republice, a to 30. ledna v pražské O2 areně.

text: Josef Martínek

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít