VIDEO: Ellie Goulding zpívá pro Dítě Bridget Jones. Zopakuje úspěch Love Me Like You Do?

Vydáno 26.08.2016 | autor: redakce

Hlas Ellie Goulding si tvůrci filmových novinek v poslední době oblíbili. Největší úspěch v jejím podání měla hymna loňského snímku Padesát odstínů šedi s názvem Love Me Like You Do. Aktuální singl Still Falling For You, pořízený pro Dítě Bridget Jones, jde podobnou cestou. 

VIDEO: Ellie Goulding zpívá pro Dítě Bridget Jones. Zopakuje úspěch Love Me Like You Do? Ellie Goulding má další filmový hit

Ellie Goulding znovu spolupracovala se švédskou hitmakerkou Tove Lo, která se autorsky podílela už na loňském megahitu Love Me Like You Do. Také proto písnička potěší všechny nenapravitelné romantiky, díky současné popové produkci, o niž se postaral Shellback, si ale zachovává svěžest a jistou hřejivost, plynoucí z hlasových dispozicí Goulding. Jejímu jemně zastřenému vokálu zkrátka tenhle typ skladeb sedí.

LIVE: Ellie Goulding uvrhla Prahu do deliria štěstí a pozitivní energie

Klip je podle očekávání hlavně filmový, záběry s hlavní hrdinkou, kterou opět ztvárnila Renée Zellweger, nemohou chybět. Stejně tak nás tvůrci neochudili o pohled na Ellie na tmavém pozadí s vizuálními efekty.

vložte odkaz, text nemažte

Další trampoty Bridget Jones můžeme v kinech sledovat od 15. září.

Témata: Ellie Goulding, Bridget Jones, Tove Lo, Shellback, Padesát odstínů šedi

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít