VIDEO: Ewa Farna má boky jako skříň. V coververzi hitu Meghan Trainor si utahuje sama ze sebe

Vydáno 10.10.2015 | autor: Josef Martínek

Ewa Farna je kvůli své nadváze častým terčem bulváru, jak už ale párkrát dokázala, dokáže si udělat legraci sama ze sebe. A tak neváhala natočit vtipnou coververzi hitu Meghan Trainor, která podobným způsobem loni dobyla žebříčky po celém světě. 

VIDEO: Ewa Farna má boky jako skříň. V coververzi hitu Meghan Trainor si utahuje sama ze sebe Ewa Farna na festivalu Mezi ploty letos v Bohnicích

"Mám od pánbíčka boky jako skříň, co naplat, když k tomu ráda jím," prozpěvuje si Farna v předělávce písničky All About That Bass. Video natočila v rámci svého nového pořadu na internetové televizi Playtvak.cz. A ihned je z toho nový hit internetu.

LIVE: Ewa Farna na festivalu Mezi ploty mile překvapila

Ewa Farna vydala loni po 5 letech nové česky zpívané album Leporelo, tuzemská média si ale více všímala právě její postavy. Zpěvačka ale bere kritiku s nadhledem - například na konci září na festivalu Mezi ploty prohlásila, že měří 168 cm a o její váze si můžeme přečíst v bulváru. Nyní se škarohlídům trefně vysmívá i novým videem. A tahle legrácka se Ewě opravdu vydařila, podívejte se sami.

text: Josef Martínek, foto: Petr Tibi

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít