VIDEO: Ewa Farna si lehla do vany plné ledu a zapěla hit Hello od Adele

Vydáno 21.01.2016 | autor: Josef Martínek

Coververzí singlu Hello britské divy Adele jsme už slyšeli celou řadu. Málokdo si však na písničku troufl v tak náročné pozici jako Ewa Farna. Ta totiž nejprve ulehla do vany plné ledu a až pak se vrhla na zpívání. Jak to dopadlo?

VIDEO: Ewa Farna si lehla do vany plné ledu a zapěla hit Hello od Adele Ewa Farna si lehla do vany plné ledu a zapěla hit Hello od Adele

Zazpívat Hello není samo o sobě lehký úkol, obzvlášť když jste zasypaní ledem. Ewě tuto úlohu zadali její fanoušci, kteří netrpělivě čekali, zda si s celosvětovým hitem v těchto podmínkách poradí. 

Víme první: Ewa Farna, Support Lesbiens a Nebe vyrazí na společné turné. Přijedou i k vám?

Obklopena ledovými překážkami ale Ewa sloky spíš prochichtala než prozpívala. Až v refrénu to rozbalila a potvrdila, že má zlato v hrdle. Není to koneckonců poprvé, co si troufla na písničku věhlasné divy. Od Adele už v minulosti zpívala oscarový velehit Skyfall, problémy jí nedělala ani legendární hymna I Will Always Love You od Whitney Houston. Kdo ví, třeba se Ewa cestou pompézně vystavěných melodií vydá i na své další desce, kterou už pomalu chystá.

Ještě předtím ji ale čeká společné turné se skupinami Support Lesbiens a Nebe. Na společnou šňůru vyrazí už v dubnu letošního roku.

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít