VIDEO: Ewa Farna zpívá metal, reggae, blues i operu. Poslechněte si 7 verzí jejího hitu

Vydáno 09.04.2017 | autor: redakce

Hit Všechno nebo nic nazpívala Ewa Farna ke stejnojmennému filmu, který vstoupil do našich kin začátkem roku, a už nyní má klip k písni skoro 2 a půl milionu zhlédnutí. Jak ale zní romantická skladba v metalové, reggae nebo country úpravě?

VIDEO: Ewa Farna zpívá metal, reggae, blues i operu. Poslechněte si 7 verzí jejího hitu Ewa Farna zpívá metal, reggae, blues i operu. Poslechněte si 7 verzí jejího hitu. Foto: Petr Tibi

Ewa Farna předvedla sedm žánrově různorodých verzí na slovenském rádiu Expres. Postupně se předvedla ve stylech metal, swing, reggae, country, hip hop blues a opera. Zpívala celkem ve dvou jazycích, protože některé verze představila v polštině. 

VIDEO: Ewa Farna - Kvůli Jaromíru Jágrovi jsem stopla už hotový klip, Žebřík mi připomíná, že to za to stálo

Zpěvačka má za sebou nabitý rok. Loni vydala jeden ze svých nejúspěšnějších singlů Na ostří nože, v rámci oslav deseti let na scéně připravila pro fanoušky best of i výroční koncert ve Foru Karlín, který si sama produkovala, protože se rozešla s managerem Leškem Wronkou. Nedávno ji hlasující v anketě Žebřík poprvé přiřkli titul Zpěvačka roku, z vyhlášení v Plzni si odnesla celkem tři ceny (1. byla také v kategorii Videoklip roku a 3. místo přidala ve Skladě roku, obojí s písní Na ostří nože). 

vložte odkaz, text nemažte

Jak obstála v sedmi různých žánrech, se podívejte níže. Pustit si můžete také klasickou popovou verzi písně Všechno nebo nic, kterou v rádiu rovněž živě zazpívala.

jm, foto: Petr Tibi (Žebřík)

Témata: Ewa Farna, všechno nebo nic, Žebřík

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít