VIDEO: Frontman Imagine Dragons v klipu Believer boxuje se soupeřem Rockyho - Dolphem Lundgrenem

Vydáno 08.03.2017 | autor: redakce

Imagine Dragons představili první ukázku ze své chystané třetí studiové desky. Svoje novinky představí živě na festivalu Colours Of Ostrava, který proběhne od 19. do 22. července. 

VIDEO: Frontman Imagine Dragons v klipu Believer boxuje se soupeřem Rockyho - Dolphem Lundgrenem Frontman Imagine Dragons v klipu Believer boxuje se soupeřem Rockyho - Dolphem Lundgrenem

Klip k novému singlu Believer stojí na zajímavém boxerském utkání, zpěvák Dan Reynolds se totiž postavil proti herecké hvězdě Dolphu Lundgrenovi. Ten proslul například zápornou rolí Ivana Draga ve filmu Rocky IV, kde byl jeho soupeřem Sylvester Stallone. 

LIVE: Imagine Dragons svědčil klub víc. O2 arenou ale přesto otřásli

"Believer je o hledání místa pro vnitřní klid a sebevědomí," vysvětlil Dan Reynolds a podotkl, že klip zachycuje muže, který čelí svým vnitřním démonům. 

vložte odkaz, text nemažte

Nová deska Imagine Dragons má vyjít během letošního roku. Předchozí nahrávka Smoke + Mirrors pochází z roku 2015, zdaleka se však nepřiblížila veleúspěchu debutu Night Visions (2012). Toho se celosvětově prodalo přes sedm milionů kopií. 

Témata: Imagine Dragons, Dan Reynolds, Colours Of Ostrava, Rocky

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít