VIDEO: Gwen Stefani se snaží třetím singlem vrátit na vrchol. S Misery má velkou šanci!

Vydáno 01.06.2016 | autor: Pavel Vičar

Gwen Stefani je skvělá zpěvačka, ale v posledních letech se jí nedaří tak jako dříve. Poslední deska This Is What The Truth Feels Like zatím žádný velký hit nepřinesla, a tak je čas zkusit to s třetím singlem a patrně nejlepší písní alba. Gwen představuje své Misery.

VIDEO: Gwen Stefani se snaží třetím singlem vrátit na vrchol. S Misery má velkou šanci! Gwen Stefani se snaží třetím singlem zachránit kariéru

Gwen Stefani se na hudební scéně pohybuje již přes dvacet let, zažila úspěch s domovskou formací No Doubt, ale ta největší sláva přišla až v roce 2004 po vydání vlastní debutové desky. Ze zpěvačky se stala hvězda první velikosti, po druhém albu přišel oddych, návrat k No Doubt a třetí sólo řadovka se dostala ven až letos. I přesto, že se ihned po vydání probila na první příčku prodejní hitparády, další úspěch už nepřinesla. Je tedy na čase pokusit se to ještě změnit.

RECENZE: Rozvedená Gwen Stefani na afterparty pro ztracené existence

Volba konečně padla na otvírák celé desky, skladbu Misery, která by byla skvělým pilotním singlem, protože se jedná o nejlepší píseň na comebackové desce Gwen Stefani. Popěvek, který se v refrénu stále opakuje, se okamžitě dostane do hlavy a bude těžké ho z ní dostat. A tak to má u hitů být.

vložte odkaz, text nemažte

Misery by mohlo konečně vyhoupnout zpěvačku na první příčky hitparád, protože si to opravdu zaslouží. Aktuální třetí singl má zatím největší ambice a snad si k němu lidé cestu najdou. Gwen by se tak mohlo podařit navázat na deset let staré úspěchy, tedy pokud jí dnešní generace nebude ignorovat. Byla by to škoda.

Videoklip je plný záběrů na Stefani v mnoha převlecích, společně s tanečníky. Zpěvačka vždy měla jedny z nejlepších popových videoklipů a Misery se k nim také řadí. Je až neuvěřitelné, že Gwen vypadá lépe než na začátku své kariéry.

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít