VIDEO: Harlej láká novým klipem na desku i koncertní turné, které završí v Lucerně

Vydáno 23.02.2017 | autor: redakce

Rok 2017 bude pro Harlej nabitý a plný koncertů a novinek. Kapela posílá nový singl z nového jarního alba a ohlašuje velkou oslavu dvaadvaceti let radosti a koncertů, která vyvrcholí na podzim v pražské Lucerně.

VIDEO: Harlej láká novým klipem na desku i koncertní turné, které završí v Lucerně Harlej oslavil v roce 2015 dvacet let v Lucerně. Foto: Mirek Valenta

Nové album Harleje vychází 10. března a bude se jmenovat Hodný holky zlý kluky chtěj. Ochutnávkou již byl stejnojmenný klip, který za krátkou dobu na YouTube zhlédlo již 340 000 fanoušků. Nicméně skutečnou předzvěstí nové desky je svižná novinka Stává se stává

Harlej interview: Co si přejeme do dalších 20 let? Nápady a radost ze života

Kapelník Tonda Rauer upřesňuje: "Stává se stává je klasickej Harlej. Dlouho jsme se jako singlem neprezentovali rychlou věcí a tady ta příležitost byla. Záběry v klipu vznikaly během koncertu v Českých Budějovicích, ale i ve studiu. Když se klip začal točit, paradoxně jsme ještě nevěděli, na jakou píseň bude, a ještě jsme jí ani neměli natočenou. Ale když se ve studiu dotáčely zpěvy, tak bylo jasné, že svižná Stává se stává je naše volba. Celý klip zachycuje, co se kolem Harleje děje a věrně popisuje koncertní atmosféru na jevišti i v zákulisí a takové to bude i na jarním turné."

Skupina vyráží na koncertní turné Hodný holky zlý kluky chtěj tour 2017 již 17. března. Začíná se v Karlových Varech, vrcholem sezony se stane výroční koncert ve velké Lucerně v Praze 14. října. 

vložte odkaz, text nemažte

Skupina si chce na stejném místě zopakovat společně s věrnými fans vřelou atmosféru vyprodané Lucerny při jejich oslavě dvaceti let na českých a moravských rockových podiích. Tentokrát oslavu dvaadvaceti let radosti a koncertů v pražské Lucerně Harlej trochu okoření, opepří a vyšperkuje. "Během slavnostního koncertu uslyší posluchači část hitů v netradičních aranžích" upřesňuje Tonda Rauer, a slibuje, že kapela ještě všechno upřesní. 

tz, jm, foto: Mirek Valenta

Témata: Harlej, Hodný holky zlý kluky chtěj, Tonda Rauer, Stává se stává, rock

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít