VIDEO: Harlej natočil klip na závodním okruhu a chystá další koncert v Lucerně

Vydáno 31.05.2018 | autor: redakce

Skupina Harlej vydává klip ke koncertnímu hitu Možná, již pátému singlu ze svého alba Hodný holky zlý kluky chtěj. Jeho uvedením odstartuje svoji letní open air sezónu.

VIDEO: Harlej natočil klip na závodním okruhu a chystá další koncert v Lucerně VIDEO: Harlej natočil klip na závodním okruhu a chystá další koncert v Lucerně

Harlej vypouští nový klip v podstatě rok po velmi úspěšném videu Strážní andělé, které se už blíží k metě 4 500 000 zhlédnutí. I tentokrát kapela k jeho realizaci přizvala režiséra (a hudebníka) Ondřeje Soukupa. "Na naše poměry se jedná o nebývale výpravný klip a zároveň to bylo naše nejdelší natáčení, točilo se tři dny na osmi různých místech a v různých rolích se v klipu představí postupně všichni z kapely," říká kytarista skupiny Tonda Rauer a dodává: "Stěžejní a taky nenáročnější bylo natáčení na automobilovém okruhu u Sedlčan, protože kolem závodů se celý příběh odehrává."

FOTOREPORT: Harlej natáčel klip k songu Možná. Potěší zejména milovníky silných strojů

Klipem Harlej odstartuje svoji letní sezónu, během které vystoupí na třiceti festivalech a dalších akcích po celé České republice. Zavítá i na Rock pod Sninským Kameňom, jeden z největších festivalů na Slovensku. Během léta odehraje skupina i jedno výjimečné vystoupení, a to 7. července v Holýšově na Pekelném ostrově, kde zopakuje své loňské vystoupení se symfonickým orchestrem. O aranže nových písní a dirigování orchestru se opět postará Ota Balage. "V Lucerně to bylo skvělý a kdo chce, může si to připomenout na DVD/2CD Šmidli Fidli se záznamem celého koncertu. Tentokrát to ovšem bude v prodloužené verzi a pod širým nebem, takže se na to samozřejmě těšíme," dodává Tonda Rauer.

Harlej se zároveň s hraním začíná připravovat na svou třetí pražskou Velkou Lucernu, kterou obsadí 13. října. "Dvakrát to bylo totálně fantastický, takže do toho jdeme potřetí. První koncert v Lucerně byl speciál k dvacetiletí, druhej byl částečně se symfonickým orchestrem a tenhle bude zase jinej a bude i nějaké to překvapení. Zároveň to bude asi taky jeden z posledních velkých koncertů na delší dobu, protože se budeme chtít soustředit na chystání oslavy pětadvacetin v roce 2020," avizuje Tonda Rauer.

tz, jm, foto: Patrik Splork (promo), Nicola Bernard (natáčení videoklipu)

Témata: Harlej, Možná, Hodný holky zlý kluky chtěj

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít