VIDEO: Hater dřímá v každém z nás, vzkazují v Hate songu Vladis a rapující Celeste Buckingham

Vydáno 18.04.2016 | autor: Josef Martínek

Celeste Buckingham zažívá skutečně plodné týdny. Teprve na konci února představila singl Hello a už je tu s další novinkou. Tentokrát si ji ke spolupráci přizval slovenský rapper Vladis. Písní Taký nejsom (Hate song) upozorňují na předsudky, které jsou skryty v každém z nás. 

VIDEO: Hater dřímá v každém z nás, vzkazují v Hate songu Vladis a rapující Celeste Buckingham Celeste Buckingham a Vladis v novém videoklipu

Celeste Buckingham si podle svých slov při natáčení rapové písně připadala jako "Majk Spirit v sukni". "Každý z nás má svoje předsudky, přestože tvrdíme sami sobě i ostatním, že nesoudíme lidi podle vzhledu. S Vladisem jsme se rozhodli, že je třeba ukázat tuto stránku, která dřímá v každém z nás," vypráví Celeste. Píseň produkoval Martin "Maxo" Šrámek, její tradiční producent, který se podílel například i na novém album Lucie Bílé Hana. 

Hit Celeste Buckingham se probojoval do prestižní hitparády amerického Billboardu

Celeste a Vladis si záměrně vybrali téma, které je dost aktuální, v singlu se pokouší s nadsázkou vyzvat k větší toleranci. Videoklip režíroval Michal Nemtuda a Buckingham si v něm střihla dvojroli - hraje obyčejné děvče i hvězdu s manýry. "Byla to zajímavá zkušenost. Musím přiznat, že chvílemi jsem se cítila až nepříjemně - když jsem musela hrát namyšlenou verzi sama sebe. Necítila jsem se ve své kůži. Ale práve tím, že jsem musela být ve své roli velmi nepříjemná, jsme ukázali to, co jsme chtěli skladbou sdělit," prozrazuje. 

vložte odkaz, text nemažte

Zatímco Vladis se momentálně soustředí na dokončení dalšího videoklipu a finalizaci svého chystaného alba Generácia II Kalašnikov, které má vyjít už v květnu, Buckingham čekají povinnosti v USA. V březnu se tam do prestižního žebříčku magazínu Billboard prodrala její skladba Crushin' My Fairytaile, v pořadí Billboard Mainstream Top 40 Indicator Chart aktuálně postoupila už na 31. pozici. Kromě toho ji hraje MTV a jeden její song si vybrali tvůrci hollywoodskího filmu Gods Of Egypt jako titulní hymnu. Nové album podle jejího manažera Lumíra Matiho vyjde na přelomu května a června. 

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít