VIDEO: Helena Zeťová hlásí po dlouhých letech návrat. Na novince spolupracovala s Ondřejem Brzobohatým

Vydáno 18.12.2017 | autor: Pavel Vičar

Helena Zeťová vydala v minulé dekádě dvě desky a několik úspěšných singlů. Po účasti v porotě SuperStar se stáhla do ústraní a vystupovala jen na vybraných akcích. Po osmi letech nastal podle ní čas na novou hudbu. Takovou, jakou chce dělat ona sama. To potvrzuje i první singl.

VIDEO: Helena Zeťová hlásí po dlouhých letech návrat. Na novince spolupracovala s Ondřejem Brzobohatým VIDEO: Helena Zeťová hlásí po dlouhých letech návrat. Na novince spolupracovala s Ondřejem Brzobohatým

Zpěvačku, která započala svou kariéru ve skupině Black Milk, není potřeba dlouze představovat. I přesto, že se na chvíli věnovala "normálnímu životu" v Řecku, fanoušci na ni nezpomněli. A čekání se jim vyplatilo - nový singl Save me ukazuje Helenu jako silnou ženu a skvělou zpěvačku.

Helena Zeťová překračuje mosty

Ačkoliv se spíš čekalo, že Zeťová přijde s rychlou skladbou, která bude disponovat jasným tahem na branku, singl Save Me je poklidný. "Není to tak, že bych teď šla jinou cestou, jenom stárnu. Ta věc ale určitě není usedlá. Je pomalá a citlivá," přiblížila novinku Helena, která na písni spolupracovala s Ondřejem Brzobohatým a Danielem Hádlem.  Její slova nutno potvrdit. Od prvních tónů je jasné, že jde o zpěvaččinu zpoveď. Pomalá melodie a úžasný hlas tvoří krásný celek, který si určitě najde své posluchače.

Videoklip může působit jednoduše, ale ke skladbě se skvěle hodí. Navíc Helena je jedna z nejkrásnějších zpěvaček. Vše do sebe zapadá a působí mezinárodně. Helena Zeťová přišla ve správný čas a nic neuspěchala. Dělá hudbu tak, jak jí baví a ćítí. Povedený návrat.

Nová deska by měla vyjít příští rok. Většinu textů napsal americký hudebník Ian Kolesky, ale i zpěvačka sama. 

Témata: Helena Zeťová, Ondřej Brzobohatý, Save Me

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít