VIDEO: Hit internetu: Imitátorky si hrály na Adele, zpěvačka ale byla přímo mezi nimi

Vydáno 21.11.2015 | autor: admin

V posledních dnech se v pop music nemluví snad o nikom jiném než o Adele. Britská zpěvačka vydala po skoro 5 letech své netrpělivě očekávané album 25 a již nyní je jasné, že bude opět drtit všechny světové žebříčky. V rámci speciálního pořadu na BBC věnovaném právě Adele došlo i na legrácky. A vzešel z toho i nový virální hit. 

VIDEO: Hit internetu: Imitátorky si hrály na Adele, zpěvačka ale byla přímo mezi nimi Adele jako Jenny

Několik imitátorek Adele bylo pozváno na fiktivní konkurz, netušily ale, že je mezi nimi i sama zpěvačka. Ta se představila jako Jenny a věrohodně pak předstírala nervozitu. O to větší bylo překvapení konkurentek, když začala zpívat píseň Make You Feel My Love - trvalo jen pár sekund, než dámám došlo, že před nimi rozhodně nestojí žádná napodobenina, ale sama Adele v celé své kráse.

RECENZE 25: U hudby Adele nehraje faktor času žádnou roli

Pořad Adele at the BBC byl odvysílán v pátek 20. listopadu k příležitosti vydání desky 25. Britská umělkyně v něm zazpívala několik novinek, ale i starších hitovek, zároveň došlo na zajímavý rozhovor. Očekává se, že i nové album se bude stejně jako předchozí 21 prodávat po milionech. V USA možná dokonce v prvním týdnu prodeje padne rekordní číslo probíhajícího milénia. 

BBC, jm

5,00

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít