VIDEO: Honza Křížek padá vzhůru. Podívejte se na klip k singlu z připravované sólovky

Vydáno 02.05.2017 | autor: redakce

Poté, co svou činnost ukončila skupina Blue Effect, se zpěvák Honza Křížek vrhl do nových projektů. Vedle comebacku Walk Choc Ice pracuje i na sólovém albu. Podívejte se na klip k jeho singlu Padám vzhůru

VIDEO: Honza Křížek padá vzhůru. Podívejte se na klip k singlu z připravované sólovky Honza Křížek padá vzhůru. Podívejte se na klip k singlu z připravované sólovky

V singlu i klipu Padám vzhůru vsadil Honza Křížek na rockovou přímočarost a jistou syrovost. Klip vznikal v okolí města Roudnice nad Labem, kde Křížek studoval Vojenskou hudební školu. "Ten den byla příšerná kosa, foukal děsný vichr, asi na 2x na 10 min vylezlo sluníčko, celkově to byl šílený mazec a vskutku až polní podmínky!" prozrazuje. 

ROCKBLOG: Honza Křížek - O snech a dětech v nás

Jak singl, tak klip vznikal v produkci Dana Frimla (Mean Messiah). "Dana jsem si vybral, aby produkoval mou první sólovku, protože se mi líbí jeho práce na jeho vlastním projektu Mean Messiah a chci, aby moje poprockové skladby trochu 'zaneřádil' svým přístupem," říká Křížek a dodává, že hudbu nahrává ve studiu The Barn. Režie klipu se zhostil zmíněný Dan Friml, za kamerou stála Daniela Neumanová, oba pak společně video stříhali. 

vložte odkaz, text nemažte

Vedle sólové desky nyní Křížka zaměstnává i kapela Walk Choc Ice. Ta letos slaví 25 let a při té příležitosti odehraje v původní sestavě doplněné o dlouholetého člena kytaristu Vladimíra Zotova několik exkluzivních koncertů. Na sklonku roku vydá své vůbec první koncertní CD a DVD Walk Choc Ice: Best of Live. 

Témata: Honza Křížek, Padám vzhůru, Blue Effect, Walk Choc Ice

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít