VIDEO: Hurts v klipu Wish krásně dojímají

Vydáno 08.10.2015 | autor: redakce

Vydání nového alba Surrender britského dua Hurts je za dveřmi. Theo Hutchcraft a Adam Anderson přicházejí s již pátou ochutnávkou, tentokrát došlo na baladu Wish. S novou deskou dorazí Hurts 25. února příštího roku i do pražské Incheba Arény.

VIDEO: Hurts v klipu Wish krásně dojímají Hurts v klipu Wish krásně dojímají

Píseň o lásce a ztrátě na cestě někde mezi Londýnem a Manchesterem by se dala označit za klasický doják britské skupiny. Tím ale není myšleno nic negativního. Hurts procítěnost vždycky šla a Wish je přesně takovým songem, jaký bychom od nich čekali. Jemné smyčce, dominující klavír, líbivá melodie a falzetový hlas Thea Hutchcrafta.

Hurts dorazí do Prahy s novou deskou. Turné bude větší než kdy dřív

Překvapivě s premiérou písně byl představen i jednoduchý videoklip, který patrně nejlépe pasuje k samotné hudbě. Černobílé záběry na zpívajícího Thea a hrajícího Adama – nic víc, nic míň. O režii se postaral známý hudebník Bryan Adams, kterému Theo Hutchcraft nedávno pomohl při natáčení videoklipu Brand New Day. Tam si zahrál po boku známé herečky Heleny Bonham Carter.

Je milé, že propagaci desky Surrender berou pánové s velkou poctivostí, ale trochu zamrzí, že v současné době známe celou polovinu alba a je jen otázkou, zda zbytek CD bude již jen doprovodnou vatou, nebo si Hurts nechali to nejlepší jako překvapení. Odpověď se dozvíme již devátý říjnový den, kdy netrpělivé očekávaný opus vychází.text: Tomáš Navrátil

3,50

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít