AUDIO: Hvězdné spojení: Ke Korn se přidal Corey Taylor ze Slipknot

Vydáno 30.09.2016 | autor: redakce

Metalová parta Korn zveřejnila další ochutnávku z chystaného alba The Serenity Of Suffering. V nahrávce A Different World hostuje Corey Taylor ze Slipknot.

AUDIO: Hvězdné spojení: Ke Korn se přidal Corey Taylor ze Slipknot Korn lákají fanoušky na nové album

Dvanácté studiové album The Serenity Of Suffering je podle kytaristy Briana Welche nejtvrdší a nejintenzivnější deskou Korn za dlouhá léta. Produkoval ji Nick Raskulinecz (dříve například Foo Fighters, Deftones nebo Mastodon) a Korn z ní zatím publikovali singl Rotting In Vain a skladbu Insane. Nyní tedy přidávají třetí ukázku, duet s ústřední postavou spřízněných Slipknot.

LIVE: Halový Aerodrome festival: Korn předvedli nářez, Bring Me The Horizon vizuální show

Album vychází 21. října hned v několika formátech - k dispozici bude standardní CD, LP a rovněž limitovaná deluxe verze CD s dvěma bonusovými nahrávkami.

Hudebníci kalifornského Bakersfieldu patří k nejváženějším a zároveň nejpopulárnějším metalovým kapelám. Často jsou označováni za průkopníky nu-metalu, tedy stylu, jenž kombinuje metal s prvky jiných hudebních stylů, např. hip hopem, elektronikou, grunge, ale i folkem. Korn vznikli v roce 1993, o rok později už debutovali eponymní deskou.

vložte odkaz, text nemažte

Masové popularity skupina dosáhla koncem devadesátých let, kdy natočila alba Follow The Leader (1998) a Issues (1999). Obě nahrávky dobyly vrchol albového žebříčku v Americe. Úspěšné tažení Korn pokračovalo i napříč další dekádou, která nabídla desky Untouchables (2002), Take A Look In The Mirror (2003) a See You On The Other Side (2005). Korn prodali více než 35 milionů desek a získali řadu ocenění, v Česku hráli naposledy v červnu v rámci pražského Aerodrome festivalu. 

Témata: Korn, Corey Taylor, Slipknot

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít