VIDEO: Indie, barvy, láska. Coldplay a Beyoncé mají hymnu víkendu

Vydáno 30.01.2016 | autor: redakce

Těsně před víkendem zveřejnili Coldplay videoklip k druhému singlu ze své aktuální desky A Head Full Of Dreams. Jmenuje se symbolicky Hymn For The Weekend a zpívá v něm Beyoncé. Ta spolu s kapelou nový hit předvede i na ostře sledovaném Super Bowlu. 

VIDEO: Indie, barvy, láska. Coldplay a Beyoncé mají hymnu víkendu Indie, barvy, láska. Coldplay a Beyoncé mají hymnu víkendu

Sportovní televizní událost roku, Super Bowl, se bude vysílat příští týden 7. února. Coldplay si tedy vydání klipu nemohli načasovat líp. Navíc je patrné, že skladba kandiduje na příští rádiový hit - nejen díky skvělému hlasu Beyoncé, ale i díky pojetí videoklipu. Líbivé záběry z Indie jsou plné pestrých barev, odkazů tamní kultury a také krásné ženy, konrétně bollywoodské herečky Sonan Kapoor.

RECENZE: Rozjasnění Coldplay se snaží hlavně neurazit

Díky tomu všemu divák Coldplay snad odpustí, že výsledek hodně připomíná jejich spolupráci s Rihannou nazvanou Princess Of China

Coldplay vydali svou sedmou studiovku A Head Full Of Dreams loni v prosinci a neprodávala se vůbec špatně. Vzhledem k tomu, že šli s kůží na trh v době, kdy jej naprosto ochromila Adele, je to ale jejich první deska, která nevyhrála albový žebříček v jejich domovské Velké Británii. 

Josef Martínek

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít