VIDEO: Infantilní Katy Perry zvolila odpor proti Trumpovi jako formu byznysu

Vydáno 22.02.2017 | autor: Josef Martínek

Zdá se, že Katy Perry z toho jen tak nevyroste. I když už jí letos bude 33 let, také v novém klipu působí holčičkovsky a infantilně. Je k písničce Chained To The Rhythm, první z její chystané desky. 

VIDEO: Infantilní Katy Perry zvolila odpor proti Trumpovi jako formu byznysu Infantilní Katy Perry zvolila odpor proti Trumpovi jako formu byznysu

Katy Perry v novém singlu kritizuje společnost a její povrchnost, dokonce se o písničce hovoří jako o protitrumpovské. Jestliže ale zpívá o tom, že žijeme v bublině a ve svém videoklipu zobrazuje americkou továrnu na sny, je paradox, že právě její diskotéková novinka představuje už ve svém jádru všechno, o čem zpívá.

VIDEO: Ani Katy Perry nemá ráda Trumpa. S novým singlem jí pomohli Sia i vnuk Boba Marleyho

Skoro se až zdá, že společenská angažovanost je jen jakási zástěrka pro další barevný kýč, kterým uspokojí svou cílovou skupinu posluchačů, a že si z vlny odporu proti novému americkému prezidentovi Katy Perry udělala vlastní byznys. 

vložte odkaz, text nemažte

Singl, který zazněl naživo také na nedávném předávání Grammy, debutoval v Top 10 americké i singlové hitparády. Mezi jeho autory najdeme například stroj na hity - švédského producenta Maxe Martina - nebo zpěvačku Siu. Zatím není známé, kdy vyjde celá deska.

Témata: Katy Perry, Chained To The Rhythm, Donald Trump, Sia, Max Martin

2,00

čtenáři

hlasuj
zavřít