VIDEO: Jan Bendig a Markéta Konvičková společně Touží

Vydáno 04.09.2017 | autor: Pavel Vičar

Jan Bendig zásobuje své fanoušky novými videoklipy pravidelně. Teď se opět spojil se svojí kolegyní a kamarádkou Markétou Konvičkovou a připravili pokračování velkého hitu Bloudím.

VIDEO: Jan Bendig a Markéta Konvičková společně Touží VIDEO: Jan Bendig a Markéta Konvičková společně Touží!

Začalo to údajně všechno v Ostravě. Bendig společně s Konvičkou slavili na Stodolní a bavili se o tom, že by měli udělat nějaký společný song. Nakonec nezůstalo jen u plánů a před desíti měsíci vydali singl Bloudím, který se setkal s velkým ohlasem. Teď si připravili jeho pokračování a s ním pokračuje i příběh.

VIDEO: Jan Bendig, dva důchodci a Láska nám zůstává

Novinka Toužím začíná příjemným tanečním tempem, ve kterém se nese po celou dobu. Spojení romštiny s češtinou působí svěže, neobvykle a dobře zní. Honza je dobrý zpěvák a Markéta posluchačům už své kvality dokázala několikrát. Společně jim to jde skvěle. 

Refrén si zapamatuje každý a jen tak ho nedostanete z hlavy. Videoklip má na svědomí Bendigův životní partner Lukáš Rejmon a je v něm k vidění pokračování příběhu, nebo taky telenovely, která začala už v předchozím klipu. Tentokrát se točilo hlavně v Tunisu, proto záběry působí exoticky a k písni se hodí. Toužím se klidně může stát hitem.

Témata: Jan Bendig, Markéta Konvičková

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít