VIDEO: Jan Bendig, dva důchodci a Láska nám zůstává

Vydáno 03.05.2017 | autor: Pavel Vičar

Jan Bendig, který loni vydal svou debutovou desku, má za sebou úspěšný duet s Markétou Konvičkovou Bloudím. Nyní přichází s novinkou Láská nám zůstává.

VIDEO: Jan Bendig, dva důchodci a Láska nám zůstává VIDEO: Jan Bendig, dva důchodci a Láska nám zůstává

Zatím dosud nejúspěšnější zpěvákův singl Bloudím byl zpíván česky i romsky, a jelikož to písničce přineslo úspěch, v novince Láská nám zůstává dostaly prostor opět oba dva jazyky. Vůbec to není na škodu, právě naopak.

VIDEO: Jan Bendig zpívá o svém coming outu

Píseň je od prvních okamžiků velmi rytmická, kromě dvojjazyčného textu vyniká i tím, že Jan Bendig netlačí na pilu a zpívá naprosto přirozeně. Nutno říci, že čeština i romština mu sedí daleko více než angličtina, v mateřském jazykce je pravděpodobně nejjistější.

Videoklip pojednává o lásce mezi dvěma důchodci. "Chtěl jsem trošku změnu. Snad v každém videoklipu můžete vidět mladé holky, o jejichž srdce bojuje mladý kluk. Proto jsem obsadil dva šedesátníky, kteří by měli lidem ukázat, že vášnivá láska se dá zažít v každém věku." Pravdou je, že Bendig a jeho tým se snaží do každého videoklipu vložit nějaké sdělení a to je určitě krok správným směrem. Jen tak dál.

Témata: Jan Bendig, Láska nám zůstává, Markéta Konvičková

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít