VIDEO: Jana Kirschner skládá v novém klipu Duch mesta tajemnou mozaiku

Vydáno 16.12.2015 | autor: redakce

Jana Kirschner právě završuje tříleté období s projektem Moruša. Po bílé a černé verzi letos přišly na řadu remixy. Písničce Duch mesta vdechl novou podobu frontman skupiny Fallgrapp a producent Juraj "Jureš" Líška. Dočkala se i nevšedního klipu.

VIDEO: Jana Kirschner skládá v novém klipu Duch mesta tajemnou mozaiku Jana Kirschner skládá v novém klipu tajemnou mozaiku

“Když jsem si tu písničku poprvé poslechla, byla jsem překvapená, co se z ní stalo. Jureš úplně změnil atmosféru, vnesl do ní víc poetiky a jemnosti,” říká o nové verzi skladby Jana Kirschner. Černobílého klipu se ujali Viktor Cicko a Braňo Vincze a dějovou linku od něj nečekejte. Na své si přijdou spíš milovníci abstraktních obrazců, video se totiž opírá o metafory a snovou náladu. 

Jana Kirschner vydává remixovou Moruši a vyjíždí na turné

“Je to tajemná mozaika lidí a jejich portrétů, kteří reprezentují snovou noční atmosféru. Noc má svoje tajemství a svoje zvláštní charisma, zná různé příběhy, múzy, je plná drsných příběhů a hříchů bez lásky a zároveň plná vášnivých emocí. Duší noční ulice jsou jak lidé bez střechy nad hlavou, tak i lidé z klubů,” dodává režisér Braňo Vincze.

Klip patří na domácí scéně k těm zajímavějším. je výborně zpracován a sálá z něj zmiňované tajemno. Jeho atmosféra působí až nadpřirozeně. 

Josef Martínek

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít